İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Labidu Film scriptin den Wordpress entegresi yardım ! (Post'cu arkadaş aranıyor...)

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi akşamlar ,

Labidu film scripti kullandığım bir adresim var, bir kaç sebep den dolayı scripti wp bir script ile değiştirmek istiyorum ama bugüne kadar eklediğim filmlerinde boşa gitmemesi için labidu da eklediğim filmleri ve bilgilerini wp 'e aktarmak istiyorum bu konuda bilgisi olan yardım edebilecek olan arkadaşlar benim ile irtibata geçerlerse sevinirim ( ücretli veya ücretsiz... )

messenger : [email protected]

Herkese Kolay Gelsin...

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hocam bu işi r10 da bile yapacak kişi sayısı 15 20 yi geçmez.bunlar da ço meşgul oluyorlar. ben daha önce wp databaseyi özel bir script haline getirtmiştim. ama işlevsel olmuyor sonra mutlaka sorun çıkarıyor. illa ücret ödeyecekseniz postçu tutun ordaki içeriği wp ye taşıtın.ya da bot yazdırın bunlar daha mantıklı

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam benim istediğim şey sitede 1000 den fazla film var sadece 200 tanesini göstermelik olarak yeni wp e çekmek ( post etmek ) sonra zaten manuel olarak ben devamını ekleyeceğim...

Yapabilececk arkadaşlar fiyatları da yazsınlar

Slash

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yapabılırım uygun bır fıyata....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5