İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El Laptop Alınacaktır.

T

trgy

Misafir
2. el laptop alınacaktır satmak isteyen olursa bütçe 500 TL. Sadece internete girme amaçlı alınacaktır o yüzden fiyat uygundur ve 2 taksit şeklinde ödeme yapılacaktır.

Bir tanıdığım istedi ben de açayım dedim konuyu. 250 TL ayın 27'sinde diğer 250 TL ise gelecek ayın 27'sinde yatırılacaktır.

Benim için uygundur var ben de bir adet laptop satarım derseniz pm atın. :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Gel dükkana, vardı birinde bir tane hp dualcore...
Oğlu oyun fln oynuyordu...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Şşşttt....
Bulandırma denizi...

Hem şu devir işlerini de halledelim gelmişken...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
onu boşverinde ben ikinci elleri parçalayıp satıyorum kimine klavye kimine ekran çok daha iyi ediyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
2. el laptop alınacaktır satmak isteyen olursa bütçe 500 TL. Sadece internete girme amaçlı alınacaktır o yüzden fiyat uygundur ve 2 taksit şeklinde ödeme yapılacaktır.

Bir tanıdığım istedi ben de açayım dedim konuyu. 250 TL ayın 27'sinde diğer 250 TL ise gelecek ayın 27'sinde yatırılacaktır.

Benim için uygundur var ben de bir adet laptop satarım derseniz pm atın. :)
Peşin olmayınca kaçıyor insanlar, kıllanıyor, tüyleniyor; adminliğin de sökmüyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5