İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Laptop ekranı zarar gördü ne yapılabilir?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
arkadaşım laptopunu kapatırken arada mouse'u unutmuş. üzerinede dalgınlıkla kitap koymuş. şu anda bu bahsettiğim laptopdayım. ekranın yarısı gözükmüyor. tam olarak mouse'ın bulunduğu yere bi siyahlık oturmuş, diğer bölümlerdede rengarenk çizgiler var.

bu ekran düzeltilebilri mi? düzeltilirse nereler yapabilir ve ücret nasıl olur?

marka: toshiba

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benimde laptop ekranında problem olmuştu. yenısını almak daha cazipti. Arkadaşımızın verdiği linkteki fiyata şaşırdım US $15.00. Almayı denersen bırsey kaybetmezsin sanırım.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
19 inch laptop monitörü için arkadaşımdan 750 $ + kdv istediler

alıverin bi lcd monitör eğer hergün sağa sola taşımıyosanız...

S

SupRAdyN

Misafir
anakartı işlemcisi proplemli laptoplar zaman zaman acıkartırmalarda cok ucuza satılmakta gittigidiyor hemalsat nevaria gibi sitelerde takip edersen bulabilirsin yeni bi ekran gecmiş olsun bu arada.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldigin yere gotur ucretli yaptirirlar markasina gore deisir gerci ucretleri ama

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
yarın servislerine götürecek arkadaş banada haber verecek. ne kadar isteyecekler gerçekten merak ettim.

sağolun.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
garantisi vardır büyük bi ihtimal ,bedavaya yaparlar üzülmesin

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
garantisi vardır büyük bi ihtimal ,bedavaya yaparlar üzülmesin

Kusura bakmayin ama, siz toshiba olsaydiniz, musterinin dalginlikla lcdsini kirdiginda bedavaya degisirmiydiniz. Zaten bilisim sektorunde en iyi para garantiden sonra(garantisiz) gelen müşteriden kazanılır.

Hani toshibada iyilik meleği ya..

Bence LCD fiyati fazla gelirse laptop u herhangi bir toshiba teknik servisine satip yenisini aliniz.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım laptopunu kapatırken arada mouse'u unutmuş. üzerinede dalgınlıkla kitap koymuş. şu anda bu bahsettiğim laptopdayım. ekranın yarısı gözükmüyor. tam olarak mouse'ın bulunduğu yere bi siyahlık oturmuş, diğer bölümlerdede rengarenk çizgiler var.

bu ekran düzeltilebilri mi? düzeltilirse nereler yapabilir ve ücret nasıl olur?

marka: toshiba

garanti suren varmı ? varsa toshiba yapar benımde oyle olmustu yaptılar.
benimkinde Toshiba Pro mx30 Dvdrom Bozulmudtu Yaptılar Benım Hatam Olmasına ragmen kalwyeyi yaptılar bir tus cıkmıs diye :) bide hdd yaptılar :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
laptop benim değil arkadaşımın ama 2 yıl garanti süresi varmış.

servise götürünce beni arayacak, bende merak ediyorum ne olacak acaba. ekran çok kötü durumdaydı.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
6 ay kullandıktan sonra laptpum bozuldu ve yapılamadı. laptop da bi hasar felam yoktu yani benim yaptığım yada yapabileceğim bir şey yüzünden bozulmadı.

o nedenle laptopu iade aldılar. parasınıda fatura bedeli üzerinden aldım.

fakat sizin anlattığınız olay da hasar söz konusu . değişimin garantiden olması çok zor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Kusura bakmayin ama, siz toshiba olsaydiniz, musterinin dalginlikla lcdsini kirdiginda bedavaya degisirmiydiniz. Zaten bilisim sektorunde en iyi para garantiden sonra(garantisiz) gelen müşteriden kazanılır.

Hani toshibada iyilik meleği ya..

Bence LCD fiyati fazla gelirse laptop u herhangi bir toshiba teknik servisine satip yenisini aliniz.

kaç kere bi ürünü geri yolladınız acaba.Servise yollanan ürünlerin gönderilme nedenlerini tahmin bile edemessiniz.Eğer arkadaş tamir ettiremesse servise yollatıp bu tamamen üstüne gitmemesinden kaynaklanır.

Buldun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
600 Euro

Ayni olay 3 sene önce benim basima geldi.600 euroya maloldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5