İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Laptop Tamir Eğitimi | Süper Eğitim Seti | Tek Link

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeknoCocuk.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
20120215091958_cep.jpg

Laptop Tamir Eğitimi

Set içerisinde 10 adet eğitim videosu bulunmaktadır. Elektroniğe yatkın olun yada olmayın anlayacağınızı sanıyorum..

Aşağıdaki Konuları İçerir:
# Bataryalar
# CD-DVD sürücüleri
# Güç girişi kontrolü
# Laptop parçalarını ayırma
# Üzerine sıvı dökülen laptop tamiri
# Tanıtım
# Anakart değiştirme
# Anakartlar
# Şarj aleti tamiri
# Güç kaynagı tamiri

indir.png

http://adf.ly/5W2CP

Lusid

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adf.ly sitesine upload etmenin mantığı nedir bilmiyorum. Reklam reklam reklam. Hotfile, rapidshare dururken... Ayrıca konu laptop tamiri ama cep telefonu fotoğrafları var. Bu nasıl bir konu açma mantığıdır? Sadece kirlilik... Konu açmış olmak için mi yapıyorsunu anlamıyorum.

Link kırık.

TeknoCocuk.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adf.ly sitesine upload etmenin mantığı nedir bilmiyorum. Reklam reklam reklam. Hotfile, rapidshare dururken... Ayrıca konu laptop tamiri ama cep telefonu fotoğrafları var. Bu nasıl bir konu açma mantığıdır? Sadece kirlilik... Konu açmış olmak için mi yapıyorsunu anlamıyorum.

Link kırık.

Link Kırık Değildir. Uploaded.to Kazanç Sistemi Düştü O Yüzden Bizde Böyle Bir Yönteme Düştük.. Kusura Bakmayın Yeni Paylaşımlarımız Artık Adf.Ly Yoktur..:sinir:

diablo_king

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem upload- hem reklam- hem siteye hit sonrada açılmayan bir link :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5