İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Laroxyl Hakkında!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27

Bu başlıkta türk tıbbına güvenimin nasıl bittiğini anlatacağım. Kemerlerinizi bağlayın. İlacımızın adı Laroxyl namı değer(ben yeni öğrendim) antidepresan ilacı. Bu ilaçla nasıl mı tanıştım, aslında pek kolay olmadı. Kıl dönmesi rahatsızlığından dolayı 8 doktor gezdim. 2′si ilac tedavisi ile geçiririz, 2′si şu ilaçları kullan sonra ameliyat ederiz, 3′ü hemen ameliyat etmemiz gerekiyor, 1′i ise diğer 7 doktordan farklı olarak bel fıtığı başlangıcı var dedi, ve ağrılar için “ağrı kesici” olarak Laroxy 10 mg yazdı. Olay bundan sonra başladı. Normalde uykusuzluk çeken biriyim laroxy‘in uyku getirdiğini farkettim. Aslında bu çok hoşuma gitti, uyumak istediğim saatten iki saat önceden atıyordum, iki saat sonra kesin uyku. Bu paha biçilemez! Tabi bir süre sonra sigara içen birinin yanında kafam ağrımaya başladı. Bu fazla önemli değil aslında. İşin en can alıcı tarafı zihinsel iradesi zayıf olan bir kişiyi laroxy altını çizerek söylüyorum delirtebilir. Neden mi ? Uyutuyor uyutmasına ama gecenin bir yarısı yarı ayık kafayla karanlıkta bir arkadışınızla konuşuyor ve kalkıp ışığı yaktığınızda odada kimse olmadığını görüyorsunuz, bu durumda ne hissedersiniz… Yada gece kalkıp arkadaşlarınızın odasına giriyorsunuz bişeyler mırıldanıp (kesinlikte hatırlamazsınız, arkadaşlar öyle diyor ben hatırlamıyorum ) sonra geri yatıyorsunuz ve bunu hatırlamıyorsunuz… Moraliniz bozulunca ortaya iğrenç bir mide bulantısı çıkıyor… Sabah kalktığınızda kafanızda büyük bir ağrı oluyor… Birde bağımlılık(ne yalan söyleyim laroxyl yan etkilerini öğrenmesem kullanmaya seve seve devam ederdim) kısmı var… Kabızlık kısmını es geçiyorum bunların yanında…

Aslına bakarsanız burda benimde hatam var tabi.. İnsan açar bir bakar laroxy nedir ? Prospektüs denen bişey var! Bu yazıyı okuduktan sonra laroxyl prospektüsüne bakmanıza gerek kalmadı zatende, canlı canlı yaşayan gören insanın ağzından dinlediniz. Burdan bu yazıyı okuyan ziyaretçi, grip dahi olsan en az 3 doktora git, hepsi aynı belirtileri bulduysa ve aynı ilaçları yazdıysa tedaviyi uygula diğer durumda ninenin yaptığı kekik çayından iç…

Uyarıldın….

Kaynak: Laroxyl
http://www.akifyanbak.com/2012/08/laroxyl/

Not: Lütfen bu konuyu ister kaynak belirtip ister belirtmeden bloglarınızda sitenizde yayınlayın. Bir kişiyi kurtarsak kârdır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
peki prospektüste sende olan yan etkiler yazıyor mu?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
peki sana bu ilacı yazan doktorun tıp okuduğuna eminmisin?

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Her ilaç her farklı bireyde farklı etkiler yapar.
Doktoruna danış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5