İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

layer-ads.de Odemeleri Hakkinda

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaslar;

Ya Arkadas kusra bakmayin bayagi bir zor durumda kaldim.. Bu layer-ads.de sitesinden odeme nasil aliniyor? Bilen var mi acaba?

Gercekten Almanca oldugu icin pek anlamiyorum. Ingilizce veya Hollandaca olsa sorun degil ama bir turlu cozemedim...

Bilen varsa yardim edebilir mi?

Site Adresi: https://layer-ads.de/

Simdiden Tesekur ederim..

A

a.ışık

Misafir
kodlarını ekliyorsunuz. websitenizde sağdan soldan kayan layerlar şeklinde reklamlar gösteriyor sanıyorum bu layerların 1000 gösterimine para ödüyor, paypal'la olabilir. ben de kayıtlıyım daha önceden ama hiç ilgilenmedim.:)

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam Reklamlar cikiyor ama nereye paypal ekliyecegim ve odeme ne kadar oldugunda yapiyor?

Paypal olmasi guzel ama ne siklikla oduyorlar..

Tesekkurler

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyeye 1000 gösterime 0,1 Euro veriyor. Ve sürekli takip etmeniz gerekiyor. Bazen Türkiyeye gösterim ücretini 0 euro yapiyor. Dönüsüme göre degisiyor sanirim. Ödeme 15 Euroda yapiliyor.
Persönliche Daten denilen yere paypal adresinizi verebilirsiniz ama gördügüm kadariyla su an orasi aktif degil. Belki 15 Euroya cikinca aktif oluyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5