İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

layeredtech dedicated

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
buradan bi dedicated almayı planlıyorum.. kullanan var mı? "100% Self Managed and Dedicated" diyor yani dedicatedi bize satıp, hiç birşeye karışmıcaklar mı?
teşekkürler

C

c4®

Misafir
http://layeredtech.com/order.php?packageId=93 ;) Benimde bu paket hoşuma gitti ;
fiyatları güzel gibime geldi ; ama yorumlar ne olur bilmiyorum ; akşama bir web hosting forumlarını karıştırmalı ;D
Bu arada bir soru sorucam ; Sunucu sistemlerinde AMD 64bit kullanılmasının bir dezavatajı yada avantajı ( bildiğim kadarı ile kurulan programlar 64bit 'i desteklemediği sürece bir yararı yok ) varmıdır ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Self Managed demek yazilmsal ve isletim sistemsel olaylarla ilgili teknik destek saglanmiyor demek, (kendi kendine gozetimli kullanici tarafindan), reboot disinda karismayacaklar evet. LayeredTech'in planet olmayan savvis lokasyonlu serverlari daha iyidir, ancak ping suresi dogu yakasina gore Turkiye'ye biraz daha yuksek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5