İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Layeredtech'in kredi kartı ve nüfus cüzdanı scani istemesi?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sanki LT de calisiyorsunuz, nerden biliyorsunuz adamin maasinin ne kadar oldugunu ya?

1 sene yurt dışında bir Datacenter için çalıştım. Merak etme senden ciddi anlamda çok çok daha iyi biliyorum. Sadece destek biletlerine cevap verirsen bile gece yaşamayı göze alırsan şu anda aldığım maaştan 4 kat daha fazla kazanıyordum. Dil problemlerinden kovuldum o ayrı. (Not: Şu anda açalıştığım şirket Türkiye ilk 100 dünyada ilk 500 de olan uluslararası bir şirket)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
1 sene yurt dışında bir Datacenter için çalıştım. Merak etme senden ciddi anlamda çok çok daha iyi biliyorum. Sadece destek biletlerine cevap verirsen bile gece yaşamayı göze alırsan şu anda aldığım maaştan 4 kat daha fazla kazanıyordum. Dil problemlerinden kovuldum o ayrı. (Not: Şu anda açalıştığım şirket Türkiye ilk 100 dünyada ilk 500 de olan uluslararası bir şirket)

Benim ingilizcem iyi, gramatik olarak iyi diyebilecegim kadarda almancam var, biraz kitap birazda tv izleyerek onuda halledebilirim. Türkiyeden iş başvurularını kabul ederlerse bende gideyim. Hangi eyaletteydi bu firma ve ismi neydi. Mumkunse verirsen memnun olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5