chat ege.net

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma

veli10

Onaylı Üye
Katılım
27 Mar 2019
Mesajlar
23
Yaş
26
Konum
Bursa
Lazerle genital bölge beyazlatma uygulamaları genital bölgede oluşan kararma ve renk koyulaşmalarının giderilmesi amacıyla yapılmaktadır. Bu tür uygulamalar, bireyin cinsel partnerine daha güzel görünme isteği ve genital bölgelerin özellikle yaz aylarında açık renkli kıyafetlerden kararmış bir görüntü vermemesi adına yapılmaktadır. Genital bölgelerde oluşan renk değişimleri, kararma veya siyahlaşmalara yol açan sebepler arasında,
Doğum kontrol hapları
Östrojen hormonu yoğunluğu
Yaş ilerlemesi
Genetik etkiler
Aşırı kilo almak
Genital bölgelere sürülen krem, sabun gibi kozmetik ürünler
Dar ve sıkı giyinme alışkanlığı
Sentetik içerikli giysiler
Genital bölgelerde yapılmış olan cerrahi müdahaleler yer almaktadır.
Lazerle genital bölge beyazlatma uygulamaları sonrası istem dışı oluşan tüm renk değişimleri ortadan kaldırılarak, bireylerin beklentileri en üst düzeyde karşılanabilmektedir.

Lazerle Genital Bölge Nasıl Beyazlatılır?
Uygulama tamamen sterilize edilmiş klinik ortamlarında genital bölgeler konusunda yetkin uzman hekimler tarafından lokal anestezi altında yapılmaktadır. Anestezi sonrasında lazerin beyazlatma amacıyla kullanılan özel probu vasıtasıyla koyulaşmanın olduğu bölgeye lazer ışını tatbik edilmektedir. Uygulamanın amacı cildin üst kısmında bulunan epidermis tabakasının soyulmasını sağlayarak alttan taze bir cilt yapısının elde edilmesidir.
Uygulama sayesinde koyulaşmaya sebep olan hücrelerin tahrip edilmesi sonucunda açık renkte ve parlak bir cilt ortaya çıkmaktadır. Genellikle 20-25 dakika süren tek bir seansta yapılabilmesine rağmen, kararmanın olduğu bölgenin özellikleri ve kişinin cilt yapısına göre seans sayısı değişebilmektedir. Lazer uygulaması yapılacak bireyin uygulama yapılacak alana krem sürmemesi, tıraş edilmemesi, güneşte veya solaryumda kalınmaması yönünde uyarılar yapılmaktadır.

Kaynak
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst