İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Left 4 Dead 2 Önemli İp Uçları

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Left4Dead2.jpg

Left 4 Dead 2 severek oynadığım bir oyun.Son zamanlarda yılbaşı hediyesi olarak valve bir süre bedava olacağını duyurmuştu ve birçok kişi oyunu bedava sahiplenerek oynamaya başladılar.Bende yaklaşık 1 sene önce kampanyadan 4,99 dolara satın almıştım.Kaçırdım diye üzülmeyin sadece takip edin oyun sürekli indirime giriyor o zaman satın alabilirsiniz.

Left 4 Dead 2 de artık 1000 saati geride bıraktım evet oyunu 1000 saat civarında oynadım.Bağımlılık yapan bir oyun birçok oyuncu bundan çok daha fazla zamanı verebiliyor.Ben sıkılıp boş kaldığım vakitlerde oyuna giriyorum.Size değerli birçok ipucu veriyorum dikkatlice okuyun oyunda çok işinize yarayacak bu tüyolar.

Oyunu yeni kurduysanız ve daha önce hiç oynamadıysanız kısaca anlatayım.Oyunda 4 kişi oynuyorsunuz.Senaryo dediğimiz bölümleri 4 kişi başlayıp sağ kalıp bitirmeniz gerekiyor.Amaç güvenli odaya ulaşabilmek odaya girdiğinizde kapıyı kapatırsınız ve bölüm diğer senaryoya geçer. Birçok senaryo bölümü var.Bunlardan bazıları en çok oynanan bölümler zamanla o bölümlerin daha çok oynandığını ve sevildiğini farkedeceksiniz.

Oyunda yeni olanlar için tavsiyem senaryoları basitde oynayın ister online isterseniz tek başınıza senaryo oynayın haritaları nereye gidilir nasıl ilerlenir nasıl takım olunur bu senaryo bölümünde öğreneceksiniz. Eğer online oynuyorsanız takım arkadaşlarınızdan ayrılmayın.En önde gitmeyin en arkada da kalmayın amaç grup halinde hızlıca ilerleyip güvenli odaya varabilmek. Bu oyun bireysel bir oyun değildir takım oyunudur.Takım arkadaşınıza yardım etmek zorundasınız onu gözetlemek zorundasınız.

Oyunda asla yapılmaması gereken şey yalnız kalmayın eğer takımdan uzakda kalırsanız işiniz biter. Haritada ilerlerken birçok kişinin yaptığı hata her odaya girmek silah varmı bomba varmı molotof varmı hep bir araştırma içerisinde oluyorlar bu yanlıştır arayış içerisinde olursanız yavaş ilerlemiş ve çabuk yenilecek hale gelmiş olacaksınız.

Oyunu senaryoda kolayda oynadınız ve artık haritalarda yolları ezberlediniz.İşte o zaman artık kapışma dediğimiz oyunun en zevkli yerinde oynayabilirsiniz. Neden ilk oraya giremiyorum diyenler için şunu söyleyim orada 4 erli sağ kalanlar ve enfekte dediğimiz zombiler var.Bunların hepsi online oyuncu.Oyunu bilmediğiniz için oraya girerseniz diğer oyuncular sizin acemi olduğunuzu görecek ve sizi oyundan atacaklardır.Kapışma modunda acemiler her zaman oyundan atılır ve istenmez.Herkes acemiyse oyunda atılmayabilirsiniz fakat oyundan zevk almazsınız. Left 4 dead 2 zevkli bir oyundur kapışma modun da 8 arkadaşınız ile çok zevkli kapışmalar yapabilirsiniz.En zevkli olanı da her oyuncunun usta olması ve oyunda heyecanlı bir rekabetin olduğu zamandır.Yeni oyuncular mutlaka önce haritaları ezberleyin tek başınıza online olmadan oynayın daha sonra kapışma bölümünde sizin oyunda acemi olmadığınızı ne yaptığını bilen bir oyuncu olduğunuzu gösterebilirsiniz.
Steam Adresim >>
Kaynak:http://www.ebloog.net/2013/12/left-4-dead-2-onemli-ip-uclar.html

delirium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten Tavsiye Ederim Zombi Oyunlarını Çok Severim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5