İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

legalpara scripti(istek)

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nesine.com tarzı bi script kaca patlar acaba

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nesine.com gibi legalpara oynatan bi altyapı zor, zira internet üzerinden terminal makinalarla gprs desteği sayesinde legalpara sanal bayiliği oluyor. nesine ve bilyoneri yapanlar kocnete bağlı coretech gurubu diye biliyorum..

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok aslında benım amacım zaten legalpara oynatmak değil yanlıs ornek verdim sanırsam ben yazar yorumlarının kuponların verilebilceği ziyaretcilerin maclara yorum yapabilceği sakatları cezalıları gösterebilceğim bide canlı mac sonucu olan bi scirpti istediğim

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Scripti kodlayan biri cıkarmı bilmiyorum ama . Canlı mac sonucları icin xml ile api hizmeti veren bir siteden hizmet satın almanız gerekiyor.Mesela maçkolik bu api hizmetini ücretli olarak veriyor.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok aslında benım amacım zaten legalpara oynatmak değil yanlıs ornek verdim sanırsam ben yazar yorumlarının kuponların verilebilceği ziyaretcilerin maclara yorum yapabilceği sakatları cezalıları gösterebilceğim bide canlı mac sonucu olan bi scirpti istediğim

2bin den aşağı çıkmaz fiyat ortalama

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Scripti kodlayan biri cıkarmı bilmiyorum ama . Canlı mac sonucları icin xml ile api hizmeti veren bir siteden hizmet satın almanız gerekiyor.Mesela maçkolik bu api hizmetini ücretli olarak veriyor.

mackolik bu hizmeti ne kadar bi ücret karşılığı veriyor acaba bilen varmı?

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tam dediğiniz gibi bir script yazmaya başladım güncel ligleri paundurumlarını vs alıyorum sanal kupon oynatma sisteminide yaptım şu anda, hafta sonuda livescore için bir bot yazıcam büyük ihtimal ondada sorun çıkmaz pek zamanım yok bitince kendim kullanmaya niyetim var.

2 bin ytl ise iyi belki bitirince satarım :D

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam dediğiniz gibi bir script yazmaya başladım güncel ligleri paundurumlarını vs alıyorum sanal kupon oynatma sisteminide yaptım şu anda, hafta sonuda livescore için bir bot yazıcam büyük ihtimal ondada sorun çıkmaz pek zamanım yok bitince kendim kullanmaya niyetim var.

2 bin ytl ise iyi belki bitirince satarım :D

hep bana hep bana yapmıyalıp ucuza satalım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5