İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

legendd Tarafından Dolandırıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baY_SnaKe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alertpay takası konusunda görüşmeye başladık. En sonunda $40 paypal hesabına gönderdim. Sonra bana bir daha geri dönüş yapmadı. Acaba dedim acelese vardı çıkmak zorunda mı kaldı diye. En son dün gece giriş yapmış geri dönüş yapan olmadı. Attığım mesajlara cevap vermedi. Hakkında ne yapabilirim? Beni dolandıran kişi http://forum.iyinet.com/uyeler/33740-legendd.html

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konuya kanıtlarınızı eklerseniz, bizde üzerimize düşeni yapabiliriz. Geçmiş olsun.

baY_SnaKe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizin mesajlaşma sistemi kötü olduğu için ancak böyle resim ekleyebiliyorum. Mesajlar duruyor veritabanından kontrol edebilirsiniz. Onun banlanması benim paramı geri getirmeyecek. Ben bir çözüm arıyorum. Paramı geri alamasam da nasıl bir yol izlemeliyim? Sizlerden tavsiye bekliyorum.

41z7q.png

41z82.png

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
[MENTION=33740]legendd[/MENTION] isimli üyeyi konuya çağırdım. Açıklama yapmasını bekleyelim bir süre. Geçmiş olsun..

baY_SnaKe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben günlerdir bekliyorum ama sonuç yok. Zaten siteye son girişi 3 gün önce. Bana bir çözüm lazım.

Mekruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben günlerdir bekliyorum ama sonuç yok. Zaten siteye son girişi 3 gün önce. Bana bir çözüm lazım.

Paypal'dan çekin parayı geri, dispute yapın milleti dolandırmak neymiş anlasın, daha sonra yöneticiler de uygun görürse banlar.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

Bizim yapabileceğimiz tek şey, üyeyi forumdan uzaklaştırmak olur ki, bu size birşey kazandırmaz. Biz her zaman iki tarafında anlaşma yoluna gitmesini tercih ediyoruz. Bu sebeple de, üyenin açıklama yapmasını bekleyelim. Aksi durumda siteden uzaklaştırırız. Siz de hakkınızı hukuki yollardan arayabilirsiniz.

baY_SnaKe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilişim suçları bölümüne başvuracağım. Kişinin Ip adreslerini verir misiniz.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kişi forumdan uzaklaştırılmıştır. Mağduriyetin giderilmesi durumunda bize bilgi verin, banı açılacaktır. Ayrıca kişinin bilgilerini maalesef veremiyoruz. Avukatınız, mahkeme dilekçesi ile beraber [email protected] adresine mail yazarsa, gereken bilgiler verilecektir. Geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5