Lego Filmi 2 Ufukta Göründü

Teknolopi

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Mayıs 2014
Mesajlar
318
Reaction score
0
Eminiz ki küçüklüğümüzde hepimiz farklı oyuncaklara sahip olduk. Kimimiz araba kimimiz ev kimimiz ise oyuncak bebek elbetteki bu durum yaşımıza ve cinsiyetimize göre değişiyordu fakat değişmeyen tek şey onlara kazandırdığımız aynı zamanda içinde yaşadığımız hayal gücüydü. He ne kadar farklı oyuncaklara sahip olduysak ta tarihte efsaneleşen oyuncaklar yok değil, işte onlar hayatımızın önemli bir kısmında hala yaşamını sürdürüyorlar.

maxresdefault.jpg


Atari, gameboy, action man, topaç, yoyo, barbie, sanal bebek gibi bir çok oyuncağa sahip olduk fakat aralarında bir tanesi var ki hayal gücünün yanı sıra sonsuz kombinasyonlarıyla bizlere seçenekler sunan ve hiç bir zaman sıkılmayacağınız bir oyuncak, neden mi söz ediyorum? Elbetteki Legolardan. Danimarka merkezli 1949 kurulan şirket Dünya çapı bir üne kavuşmuş hatta bir çok ailenin evine girmiştir. Her geçen sene farklı yarışmaları, çizgi romanları çıkartılmış fakat günümüzün küreselleşen yapısında ayakta kalmayı başarsa da Lego oyuncaklarının satışları büyük bir oranda düşüş yaşanmıştır.

thelegomovie1.jpg


Bunun farkında olan firma günümüzün en çok popüler alanlarına odaklanarak çalışmalarına devam etmiştir. Bir çok filmin yada karakterlerin oyunlarıyla piyasaya atılan şirket kimi oyunlarda muazzam bir kitleye ulaşırken bazı oyunlarında istediği ilgiyi görememiştir. Durum her ne kadar böyle olsa da farklı piyasaları yoklayan Lego firması beyaz perdeye de adım atmış ve bir çok sinema filmi ortaya çıkmıştır. Bunlardan bir tanesi aynı zamanda kısa süre önce çıkışını gerçekleşirmiş olan The Lego Movie ( Lego Filmi ) 7 den 70 kadar izleyebileceğiniz eğlenceli bir yapım.

The_lego_movie_wallpaper_supercycle.png


Warner Bros’un yaptığı basın açıklamasına göre bu eğlenceli yapım kaldığı yerden farklı serilerde devam edecek. Bu seferki yapımın başına Rob Schrab geçecek. 2018’e kadar planlarının hazır olduğunu söyleyen firma bu yıla kadar eğer her hangi bir problem yaşanmazsa 3 ayrı Lego filminin vizyona gireceğine değindi. Ne diyelim umarız her şey yolunda gider meraklıyız bekliyoruz bizimle kalın…

Kaynak: Lego Filmi 2 Ufukta Göründü
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst