Lenovo Akıllı Bilekliğini Tanıttı

Teknolopi

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Mayıs 2014
Mesajlar
318
Reaction score
0
CES 2015’de bu sefer akıllı bileklikler gözlerden düşmüyor. Her markanın kendine özel bilekliklerini’de bu fuar’da görebilmemiz mümkün. Lenovo Vibe Band VB10 isimli olan bu akıllı bileklik e-mürekkep ekran ile donatılmıştır.

Giyilebilir akıllı bileklik dikdörtgen şeklinde olup sürekli açık kalabiliyor ve çeşitli temalar ile bu bilekliği özelleştirebiliyorsunuz. Bunlarla’da kalmayıp siyah-beyaz olması şarj bakımından’da önemli roller oynuyor.

lenovo-vibe-band-vb10-%C3%B6zellikleri.jpg


Bu bilekliğin özellikleri ise her attığınız adımı sayabiliyor ve kaloriden uyku takibine kadar sorunsuz bir şekilde analizini yapabiliyor. Bluetooth uyumluluğu ile hem bilgileri aktarıyor hemde telefonunuza bildirimleri yansıtıyor.

Bu akıllı bilekliğin en büyük özelliği yoğun kullansanız bile 7 gün şarj ömrünü sizlere sunuyor. Nisan ayında sunulacak olan bu akıllı bilekliğin fiyatı ise 89$ olacak.

Kaynak: Lenovo Akıllı Bileklik Özellikleri
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst