İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Leonardo Dalessandri Türkiye belgeseli çekti! Bir noktaya dikkat

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
İtalyan yönetmen ve gezgin Leonardo Dalessandri, Türkiye’ye yaptığı yolculukta topladığı resimlerden üç dakikalık bir video yaptı. Türkiye filmi, Kültür ve Turizm Bakalığı tarafından çekilen filmlerin kalite ve kurgu açısından benzerliklerine rastlanan videoda İtalyan turist, Dalessandri'nin Kapadokya'dan Pamukkale'ye gezip, künefeden dönere kadar çeşitli Türk yemeklerini tattığını belirten kısa film, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

Ancak belgeselin bir noktasında belgesele hiç de yakışmayan bir kare var. Bunu kimse fark etmemiş olacak ki, belgesel böyle yayınlanmış.

Bakalım o noktayı fark edebilecek misiniz?

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
Evet bravo :)
Bunu duyduğumda evire çevire izledim. Ama o noktayı bir türlü göremedim. Sonra hadi Bismillah deyip bir daha izledim, yine yok.
Arkadaşım zaman aralığını söyledi de fark ettim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5