Leopar - Blogger Toplu Konu Gönderici v1.1.0 [Tamamen Ücretsiz]

  • Konbuyu başlatan vBasic
  • Başlangıç tarihi
V

vBasic

Misafir
blogger.jpg

Herkese merhabalar, Leopar Project'in yeni yazılımı Blogger Konu Gönderici ile sizlerleyiz. Bu yazılım sayesinde onlarca blogger sayfanıza aynı anda konularınızı tek tık ile gönderebileceksiniz.

Yayıncı Eklemek ve Genel Kullanım:
Blogger panelinize giriş yaptıktan sonra şu adımı izleyin: Ayarlar > E-Posta > E-posta ile yayınlama

attachment.php


E-postayı hemen yayınla seçeneğini aktif edin ve Leopar'ın sağ üst köşesinde bulunan "Site Ekle" bölümüne "gmailadı[email protected]" şeklinde doldurarak Ekle ardından Kaydet butonuna basın. Yazılım takılmaması için en az beş blogger sitenizi eklemenizi tavsiye ederim. Gönderim hızını ortalama 2500 olarak ayarlamanız sorunsuz bir gönderim yapmanızı sağlar ancak internet hızınıza göre arttırıp azaltabilirsiniz. Güncellemeler program içerisinde otomatik olarak takip edilmektedir. Konu gönderimini başlatabilmek için klasik olarak Weey'e giriş yapmanız gerekecektir.

Not: Bu sürümde HTML kodları sitenize düz metin olarak geçebilir bu nedenle E-Posta ayarlarında yayınları taslak olarak kaydettirip düzenledikten sonra yayınlayadabilirsiniz. Bir sonra ki sürümde bu konu üzerinde çalışacağım.

 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst