İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Letitbit.net ile Tüm ülkelerden indirme 15 $ + 10K Izlenmeye 30 $ | Ödeme Garantili

zodiac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. permalink
logo.jpg

Evet arkadaşlar geçmişte çok kullandığım ama son dönemdeki avrupa menşeili filehostların bir bir bizim kazançlarımızı bir anda yok etmeleri ve sopa yasası korkusuyla avrupa vede amerika menşeili filehostların haber vermeden ortaklık sistemini kapatması sebebi ile artık gerçeği görerek işin erbabı ruslara dönmenin zamanı geldiğini düşünerek bu sistemi sizlere tanıtmak isterim.

Ödemeler
Paypal ve Webmoney seçeneği mevcut.Ödemeyi Paypal için 15$ Webmoney için 5$ olduğunda isteyebiliyorsunuz.İstedikten sonra ödemeniz bir kaç gün içinde hesabınızda.Bazen daha erkende ödeme gelebiliyor.Referanslarınızdan %25 kazanç alabiliyorsunuz.

Upload sınırı yok
Uploadlarınızı hem site üzerinden hemde ftp üzerinden yapabilirsiniz.Ftp'leri çok hızlı.En güzel yanıda rusların sınırsız alan vermeleri
smile.gif

Veeee en yeni ve en güzel bir özelliğide internet üzerinden videolarınızı izletebilir ve her ülkeyi aynı sayıyor.Her 10k izlenme için hangi ülkeden olursa olsun yeterki benzersiz olsun tam 30 usd ödeme yapıyor.

Google translate ile video izleme için şartları

Bu istatistik sitelerinde kodu kullanarak video dosyalarını, kazanç gösterir.
Ödeme - 30 $ 10.000 benzersiz viewings. Bu, aşağıdaki koşulları ile tüm dosyaları eşsiz manzarasıyla içerir:
1. Dosya Boyutu 5MB daha fazla
2. Oynanan% 50'den fazla video
Bu kurallar, Mart 2012 yılına kadar test modu.

Ortaklık programı (internet üzerinden para kazanın)

Yapmanız gereken tek şey, `Bundan sonra web sitenizde mesaj veya e-posta ile arkadaşlarınıza gönderebilir, eşsiz bir URL alırsınız www.letitbit.net bir dosya yüklemek için.

kayıt olmayı unutmayın!!

Herkes bizimle çalışabilir.

Biz dosyalarınıza benzersiz yüklemeleri için para öderiz ..

Biz her 1.000 benzersiz indirme için 15 $ ödeme. Ancak, fiyatlar ödeme ve trafik kalitesi ile değişir.

Diğer dosya barındırma hizmetlerinin aksine, TÜM ülkeden indirme ödenir.

Bir ödeme almak istiyorsanız, sadece bir istek yapın.WebMoney sistemi üzerinden asgari ödeme 5 $ ve 15 $ PayPal sistemi üzerinden.

Geçmişte kullanıp ödeme alanlardan kanıt
odeme2r10.png

Referanslı üyelik

Referanssız üyelik

Bol kazançlı günler merak ettiğiniz özellikleri olursa konu altında sormaya çekinmeyin bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.​

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben bu yonetim panelinde para transferi ile ilgili hicbisey goremedim ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5