İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lexmark x3330 yüklenmiyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Selam ilk olarak cevabı bilen arkadaşlar dışında cevap yazmazsanız sevinirim.

Sorun Lexmark x3330 yüklenmiyor. Instal dosyasındanda yazıcı ekle bölümündende bir türlü yüklenmiyor. Sürekli aygıt yüklenemedi yada devingen bağlantı hatası DLL başlatılamadı diye bir hata veriyor. :D

Denediğim Çözümler.
1- Format attım windowsu yeniden yükledim düzelmedi.
2- Anakartın ve bilgisayara bağlı tüm bileşenlerin en son sürücüleri indirip güncelledim.
3- Yazıcının en son sürücüsünü yükledim.
4- Belki bi yerde hata yapmışımdır diye regeditten lexmark la ilgili her şeyi silip yeniden denedim (Gerçi formattan sonra bu saçma ama çağre arayınca her şey deneniyor)
5- Hizmetlerden yazıcı ve RCS ve lexmark ile iligli her şeyi yeniden başlattım. Kapadım, açtım , otomatiğe aldım hepsini denedim.
6- Cd den kurarken pc yi kapat kapatma gibi 10 12 kombinasyon denedim.
7- Belki bi ihtimal diye USB aygıtlarını güncelledim 2.0 driver kurdum,1.0,1.1 hepsini denedim.

2 haftadır uğraşıyorum yardım ederseniz sevinirim.
NOT : SAKIN LEXMARK ALMAYIN. Bir kere aldım. Ondada pişman oldum.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Hocam ben işte oluyorum gündüzleri yazıcı kayın babamlarım. malum 6 dan sonra kimse çıkmıyor .bende gündüzleri arayınca şunu yapın bunu yapın diyor yazıcı olmadığı için yapamıyor yazıcının yanına gidin ordan arayın diyor onlarda doğal olarak :D gel git aynı şeylerle uğraşıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5