İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LG G3 telefonum açılmıyor

TheChosene

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LG G3 telefonum var benim daha alalı 2 hafta olmadı cumartesi akşamı %60 şarjı vardı bi facebook a baktım sonra telefonu masanın üzerine koydum ve bi daha ellmedim akşam bi baktım açılmıyor şarjı bitti sandım sarj aletine taktım bıraktım sabah kalktım şarj aletine takmama rağmenn bi işaret felan gözükmüyor açma tuuna basyıyorum yine aynı giçbi tekpki yok kısacası telefonda hiçbir işlem yapamıyorum şu anda bataryada bi sıkıntı yok küçük çaplı bir araştırma yaptım bi kişide olmuş genelde 32 gb modellerde görülüymuş bu sıkıntı benimki de 32 gb modeli arkadaşlar adam garantiye yollamış ama ben n11.com dan almıştım şu anda kırşehir kaman dayım telefonun kargosu var fakat burda yok o kargolar kırşehirde var bi tek şu anda gidecek durumda değilim garantiye yollasam kullanıcı hatası fln derler mi aceba ve ya bi telefoncuya versem o yollar mı şimdiden teşekürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5