İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LiensCash Botlu Günlük 2 Euro | Ödeme Kanıtlı !

redirk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
****************JİNGLİNG YENİ SÜRÜM ÇIKTI TIKLAYIN***************

BU KONU ANLATIMI İÇİN GÜNLERCE UĞRAŞTIM. DAHA ÇOK KAZANMAK ADINA BİR SÜRÜ TEST YAPTIM. REF ÜYEM OLMAYI ÇOK GÖRMEYİN. LİNKİMDEN ÜYE OLURSANIZ HER KONUDA YARDIM EDEBİLİRİM. REF ÜYEM OLUN EMİN OLUN KARLI ÇIKACAKSINIZ TIKLAYIN

*****Ankette hiç kazanmıyorum diye oy veren arkadaşlar pm atarsanız yardımcı olabilirim. herkes kazanıyor sizde kazanabilirsiniz. :

BU KONU ANLATIMI İÇİN GÜNLERCE UĞRAŞTIM. DAHA ÇOK KAZANMAK ADINA BİR SÜRÜ TEST YAPTIM. REF ÜYEM OLMAYI ÇOK GÖRMEYİN. LİNKİMDEN ÜYE OLURSANIZ HER KONUDA YARDIM EDEBİLİRİM. REF ÜYEM OLUN EMİN OLUN KARLI ÇIKACAKSINIZ TIKLAYIN

Lienscash Nedir?
Lienscash linklerinizi kısaltarak sizin para kazanmanızı sağlayan bir sitedir. Bu sayede kısalttığınız linke her tıklandığında da siz para kazanırsınız. Bu site 1000 tıklanma başına 0,1 ile 0,7 Euro arası kazanç sağlıyor. Bu 1000 tıklamayı da vereceğim program ile otomatik olarak yapacaksınız.

Lienscash Hangi Ülkelere Ödeme Yapıyor?
Site her ülkeye ödeme yapıyor.

Lienscash Hangi Sisteme Ödeme Yapıyor?
Ödemenizi Paypal ile alabilirsiniz.

Lienscash Hangi Ülke İçin Ne Kadar Para Ödüyor? Ne Kadar Kazanabilirim?
Lienscash ülkelere göre kazanma oranları için tıklayın

Lienscash Paramı Ne Kadar Sürede Öder?
Paranız en fazla 7 gün içinde Paypay hesabınıza aktarılır.

Lienscash İle Nasıl Daha Hızlı Kazanırım?
Lienscash ile daha hızlı kazanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Lienscash Bot Kullanırken Ban Yememek İçin Neler Yapmalıyım?
Öncelikle sürekli yeni linkler kısaltın. Aylık yaklaşık 100-150 olsun link sayısı.
Bot a eklediğiniz linklerin hit sayısı 400-500 e ulaşınca bottan silin ve yeni linkler ekleyin.
Arada eski linklerinizi bot a tekrar ekleyin.
Linklerinizi sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşmayı unutmayın.

Jingling(bot) nedir?
Jingling otomatik hit alışveriş botudur, karşılıklı hit takası denilebilir.

lienscash geri döndü linkler çalışıyor

BOT İÇİN TIKLAYIN

VDP/VPS kullanan arkadaşlar eğer linkler sürekli kırmızıya dönüyorsa aşağıdaki adımları takip edin.

1.Internet Explorer'ı açın.

2.Araçlar menüsünü ve Internet Seçenekleri'ni tıklatın.

3.Güvenlik sekmesinde Özel düzey düğmesini tıklatın.

4. Tüm ayarları etkinleştirin(Enable) tek tek. (internet-local internet -trusted sites-restricted sites)

5.Mükemmel artık jingling sorunsuz çalışıyor.

Eğer tekrar sorun çıkarsa
http://*.cnzz.com
http://*.linezing.com
http://*.spiritsoft.cn
linkleri güvenilir linkler kısmına ekleyin

15 € sınırına ulaşınca hemen ödeme alabilirsiniz ayrıca botta çalışıyor.

20 küsür gündür bir sürü şey denedim. botu çok karıştırdım. En iyisi bu ayar çıktı. Aşağıdaki ayarlara iyi bakın bu yöntemle günlük kazancımı 1.3-1.5 euro ya çıkardım. ref üye olmayı çok görmeyin lütfen günlerce nasıl daha çok kazanacagım konusunda denemeler yapıp sizle paylaştım. teşekkür ederim.tıklayın

ÖDEME KANITI

kanıt 1 için tıklayın
kanıt 2 için tıklayın
kanıt 3 için tıklayın

BOTUN(JİNGLİNGİN) ŞİMDİYE KADAR YAPILMAMIŞ EN AYRINTILI ANLATIMI İÇİN TIKLAYIN

AYRICA LİENSCASH KONUMU İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDERİM TIKLAYIN

2. BOT​

2. BOTU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

alternatif link : https://www.dropbox.com/s/dvz6waznllzsqus/liuliangbao_7146.exe

2.kutucuğa tıklayın yeni bir pencere açılacak.

işlemleri sırasıyla yapın. bot sayıyor ancak jingling e göre çok yavaş isteyenler deneyebilir. :)

VPS almayı düşünen arkadaşlara ucuz fiyattan vps ayarlayabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5