life:) Genel Müdürü Burak Ersoy oldu

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell’den Ukrayna life:) zirvesine atama:
life:) Genel Müdürü Burak Ersoy oldu

• Turkcell Grubu organizasyon yapısında değişikliğe gitti. Şirketin Satış Grubu’na bağlı Perakende Satış ve Dağıtım Kanalları Grup Başkanı olarak görev yapmakta olan Burak Ersoy, Ukrayna’daki grup şirketi life:)’ın Genel Müdürü olarak görevlendirildi.
• Yeni düzenlemeler sonucu oluşturulan Perakende ve Aktif Satış Grup Başkanlığı’na Murat Erkan; Şebeke Teknolojileri Grup Başkanlığı’na Gediz Sezgin; Bilgi ve İletişim Teknolojileri Grup Başkanlığı’na Serkan Öztürk getirildi.
• Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu: “Ukrayna’yı, Turkcell’in bölgesel varlığını ve etkisini artırma konusunda pilot ülke olarak görüyoruz. Burak Ersoy’un liderliğinde Ukrayna’daki ekibimizin başarılı çalışmaları yeni bir aşamaya ulaşacak” dedi.
Hem Türkiye’deki hem de bölgedeki liderlik rolünü güçlendirecek adımları hızla atan Turkcell, yeni organizasyonel değişiklikleri hayata geçirdi. Turkcell Türkiye’de Satış Grubu’na bağlı Perakende Satış ve Dağıtım Kanalları Grup Başkanı olarak görev yapan Burak Ersoy, 1 Ekim 2015 itibariyle Ukrayna life:) Genel Müdürü olarak atandı.

“Ukrayna’da Burak Ersoy liderliğinde yeni başarı hikayelerine imza atılacak”

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, atamayla ilgili değerlendirmesinde, “Ukrayna’nın Turkcell olarak bölgesel varlığımızı ve etki alanımızı genişletme çalışmalarımızda pilot ülke olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. 3G’yi ilk olarak bu ülkede hizmete sunan operatör olmamız bunun en güzel kanıtı. life:) yönetiminin başına gelen Ersoy, Ukrayna ekibimizin, mobil iletişimde dönüşüm yaratma konusundaki başarılı çabalarını yeni bir aşamaya taşıyacak. Turkcell olarak, Burak Ersoy liderliğinde yeni başarı hikâyelerine imza atacak life:) şirketimize teknolojimiz ve know-how’ımızla destek olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yeni Grup Başkanlıkları’na atamalar

Turkcell Türkiye içerisinde de 1 Ekim 2015 tarihinden itibaren geçerli olacak organizasyonel düzenlemeler gerçekleştirildi. Perakende ve Satış Dağıtım Kanalları Grup Başkanlığı ile Aktif Satış Grup Bakanlığı’nın birleştiren Turkcell’de, hâlihazırda Aktif Satış Grup Başkanı olarak görev yapan Murat Erkan, Perakende ve Aktif Satış Grup Başkanı olarak görevlendirildi.

Teknoloji Grubu organizasyon yapısında gerçekleştirilen değişiklik sonucu “Altyapı Yönetimi”, “Şebeke Teknolojileri” ve “Bilgi ve İletişim Teknolojileri” fonksiyonları “Şebeke Teknolojileri” ve “Bilgi ve İletişim Teknolojileri” grup başkanlıkları altında toplandı. Şebeke Teknolojileri Grup Başkanı olarak Gediz Sezgin, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Grup Başkanı olarak Serkan Öztürk atandı.

Ukrayna life:) Genel Müdürü Burak Ersoy kimdir?

Burak Ersoy Turkcell’e 2006 yılında Batı Türkiye Satış Müdürü olarak katılmıştır. Nisan 2015 tarihinden itibaren Satış Fonksiyonuna bağlı Perakende ve Dağıtım Grup Başkanı olarak atanmıştır. Bu göreve atanmadan önce Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, Kurumsal Küçük Ölçekli Firmalar Direktörlüğü, Kurumsal Küçük Ölçekli Firmalar Müdürlüğü, Bireysel Satış Kanal Müdürlüğü ve satış ekiplerinde farklı yöneticilik pozisyonlarını yürütmüştür. Profesyonel hayatına Bayındır Menkul Kıymetler’de Yatırım Danışmanı olarak başlayan Ersoy, sırasıyla J&H Marsh&MC Lennan’da Bölge Yöneticiliği, Marsa ve Marsa Kraft’ta Ticari Pazarlama, Satış Geliştirme ve Grup Satış Müdürlüğü pozisyonlarında görev almıştır. ODTÜ Maden Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Burak Ersoy, yüksek lisansını Gazi Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde tamamlamıştır.

Turkcell Perakende ve Aktif Satış Grup Başkanı Murat Erkan kimdir?

Murat Erkan Haziran 2008’de Turkcell Superonline Genel Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Nisan 2015 itibarıyla Satış Fonksiyonuna bağlı Ev ve Bireysel Grup Başkanı olarak atanmıştır. Profesyonel iş hayatına Toshiba’da başlayan Erkan, Biltam Mühendislikte Uygulama Mühendisi olarak görev almış, ardından Cisco Türkiye’de Türkiye’nin ilk “Sistem Mühendisi” olmuştur. 10 yıl süre ile Cisco Systems’da çeşitli zamanlarda Teknoloji, Satış, İş geliştirme ve Kanal yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Murat Erkan, Turkcell Superonline’daki görevinden önce 2006 yılından itibaren Aneltech’de Telekom, Mobil, ICT, savunma sanayi ve endüstriyel ürünler sektörlerine yönelik çözümlerin İş Birim Yöneticiliği görevini sürdürmüştür. Murat Erkan, 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Telekomünikasyon Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. 2010 yılında Harvard Business School’da Stratejik Pazarlama Programı’nı tamamlamıştır.

Turkcell Şebeke Teknolojileri Grup Başkanı Gediz Sezgin kimdir?

Gediz Sezgin, 1995 yılında Turkcell’e Şebeke Mühendisi olarak katılmıştır. Nisan 2015 tarihi itibarıyla Teknoloji Fonksiyonuna bağlı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Grup Başkanı olarak atanmıştır. Bu göreve atanmadan önce Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı, Uygulama Operasyonları Direktörlüğü, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fonksiyonunda Servis Şebeke Direktörlüğü görevlerini ve Teknoloji Fonksiyonunda farklı yönetsel görevler yürütmüştür. Profesyonel iş hayatına 1991 yılında Alcatel Teletaş’ta başlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gediz Sezgin, yüksek lisans eğitimini aynı üniversitede tamamlamıştır.

Turkcell Bilgi ve İletişim Teknolojileri Grup Başkanı Serkan Öztürk kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 1998’de mezun
olmuştur. 2004 senesinde İstanbul Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamlamıştır. Profesyonel kariyerine Vestel’de başlamış olan Serkan Öztürk, 2000 yılında Turkcell’e katılmış olup 2000 - 2009 yılları arasında Turkcell Proje Yönetim Ofisinde Proje Yöneticisi ve Müdür olarak görev yapmıştır. 2009 - 2010 döneminde Life Ukrayna’da, 2010 - 2011 döneminde ise Superonline’da Bilgi Teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. Atanmasından önce Turkcell Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İş Zekası Çözümleri (CRM & BIS) Direktörü olarak görev almaktaydı.


www.turkcellmedya.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst