İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lig Tv Abonelik

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Direk sorularıma geçeyim :

1) Lig TV için Receiver, anten vs. bir şey gerekiyor mu?
2) Lig Tv aylık ödemesi ne kadar? (Faturaya yansıyan miktar :))
3) Bir arkadaş evlerimizde kullandığımız dijital uyduların digitürk ile uyumlu olduğunu ve dolayısıyla bana verecekleri 1 adet kartın yeterli olacağını söyledi. Doğru mudur?

Kısacası beni bu lig tv aboneliği konusunda aydınlatacak birisine ihtiyacım var. :)

T

trgy

Misafir
Direk sorularıma geçeyim :

1) Lig TV için Receiver, anten vs. bir şey gerekiyor mu?
2) Lig Tv aylık ödemesi ne kadar? (Faturaya yansıyan miktar :))
3) Bir arkadaş evlerimizde kullandığımız dijital uyduların digitürk ile uyumlu olduğunu ve dolayısıyla bana verecekleri 1 adet kartın yeterli olacağını söyledi. Doğru mudur?

Kısacası beni bu lig tv aboneliği konusunda aydınlatacak birisine ihtiyacım var. :)

3. sorunun cevabını vereyim o herşeyi açıklar zaten. Eğer uyumlu bir alet var ise Dİgiturk yetkililerinin sana vereceği kart yeterli olacaktır. Spor paketinin fiyatı 40 tl diye biliyordum ben ama şu an sezon kapalı olduğu için ucuzdur. Şu sıralar kampanya falan yapıyorlardır büyük ihtimalle.

Tüm sorularının tam olarak cevabını almak için müşteri hizmetlerini aramanı öneririm. Satın alacağım dediğin zaman zaten öyle bir ilgileniyorlar ki inanamazsın. :p

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
3. sorunun cevabını vereyim o herşeyi açıklar zaten. Eğer uyumlu bir alet var ise Dİgiturk yetkililerinin sana vereceği kart yeterli olacaktır. Spor paketinin fiyatı 40 tl diye biliyordum ben ama şu an sezon kapalı olduğu için ucuzdur. Şu sıralar kampanya falan yapıyorlardır büyük ihtimalle.

Tüm sorularının tam olarak cevabını almak için müşteri hizmetlerini aramanı öneririm. Satın alacağım dediğin zaman zaten öyle bir ilgileniyorlar ki inanamazsın. :p

Evde 2 adet Next & Nextstar anten ve receiver var.
Başka da bir şey yok. Yetecek mi yani bunlar? :)
Lig TV 1 sene alacağım için fiyatı 34.90 galiba.
Ama işin içine donanım + kurulum girerse baya farkedecek sanırım. :)

cozumhost

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bi arkadaşım 19 TL ödüyordu aylık spor paketine 1 sene tahahütlü olarak.

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
size bişey söylim mi vallahi bizim tekstilde radyo dinliyoruz akşama kadar radyoda arıyan herkesi 24 ay kosulsuz 14 tl mi ne fıyat garantili ilk ay dijitürk bedava uydu çanak vs hepsi icinde kurulum ücreti falan vermiyorsunuz size gelip 1 gün icinde kuruluyor hangi saatlerde angi dj dağıtıyor bilmiyorum ama 9 da baslıyoz aksam 7 ye kadar reklamı çıkıyor radyoda 1 gün dinleyerek kolayca çok ucuza sahip olabilirsiniz detayları veriyorlar zaten. ( ek olarak kurduran herkese takımının forması + futbol topu da hediye )

radyo reklam olmasın diye pm istebilirsiniz.

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sanıyorum uydu alıcısının kartlı olması gerekiyor, o önemli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5