Like Card’dan bir gence daha Mini Cooper

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Like Card’dan bir gence daha Mini Cooper

VakıfBank’ın üniversiteli gençlere özel kredi kartı Like Card, gençlerin hayatını kolaylaştıran çeşitli fırsatların yanında cazip hediyeler vermeye devam ediyor. VakıfBank’ın likecard.com.tr web sitesinde düzenlediği beşinci dönem çekiliş kampanyasının kazananı belli oldu. Çekilişler sonucunda bir genç Mini Cooper kazandı.

Üniversite öğrencilerine özel olarak geliştirilen Like Card, gençlerin hayatını kolaylaştıran fırsatlar sunmanın yanı sıra gençlere çekilişle çok özel hediyeler kazandırıyor. 1 yılda gençlere toplam 5 Mini Cooper, 25 iPhone ve 75 iPad kazandıran Like Card ile yapılan her 1 TL’lik alışveriş karşılığında 1 Likepuan kazanan üniversiteli gençler, bu puanlar ile hediyeler kazanma şansı elde ediyor.

15 Mayıs – 10 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılan alışveriş sonrası www.likecard.com.tr adresinden yapılan başvurular sonucunda düzenlenen çekiliş sonucu İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Muhammet Çiçek, gençlerin hayallerini süsleyen Mini Cooper kazandı.

Like Card ile her 1 TL’lik alışveriş için bir şans
VakıfBank Like Card’lı gençler yaptıkları alışverişlerde Worldpuan biriktirmenin yanı sıra her 1 TL’lik harcamaları için de 1 Likepuan kazanıyor. Bu Likepuan’lar www.likecard.com.tr’deki “Like’la Kazan” sayfasında çekiliş hakkı olarak kullanılıyor. Kart sahipleri dilerlerse Worldpuan’larını Likepuan’a dönüştürerek ekstra çekiliş hakkı elde edilebiliyor.

Like Card sahipleri hep kazanıyor
Like Card sahipleri peşin olarak gerçekleştirdikleri etkinlik harcamalarında ücretsiz ve faizsiz 3 ay taksitlendirme fırsatından yararlanabiliyor.

Gençlerin özel günlerini de unutmayan Like Card, doğum gününden önceki bir hafta süresince yapılan her 50 TL ve üzeri işlemlerde 5 TL karşılığı Worldpuan; her 150 TL ve üzeri sanal alışverişlerinde ise harcama tutarının yüzde 10’u kadar Worldpuan kazanıyor. Ayrıca her dönem okuldaki başarısını belgeleyen öğrenciler, 10.000 Likepuan’a kadar ekstra puan kazanma şansı elde ediyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst