İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Limited sirket adina YS belgesi?

OnurOcaLan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar merhaba, Avustralyada yaptigimiz calismalar dolayisi ile avrupa ve Turkiye dede bilisim dalinda internet hizmeti vermek istiyoruz. Bundan 1 ay once sirket ile alakali tum bilgiler verilip limited sirket adina yer saglayici faaliyet belgesi adina basvurduk.Netice henuz yoktu bizde bir telefon acalim dedim. Bilgiler dogru bir problem olmadigi yanlizca belgede doldurulmasi gereken bir kac noktada hata yaptigimizi ve tekrar gozden gecirmemiz istenmekte.Buna gore :

1. YER SAĞLAYICININ SAĞLAYACAĞI HİZMET TÜRLERİ İÇİN ÖNGÖRDÜĞÜ KAPASİTE MİKTARI:

DİSK ALANI:100 MB SUNUCU MİKTARI:1

22.YER SAĞLAYICININ SAĞLAYACAĞI HİZMET TÜRLERİ İÇİN MEVCUT / PLANLANAN TOPLAM BANT GENİŞLİĞİ:
Mevcut : 100 Mb/Sn
Planlanan : 100 Mb/Sn

23. YER SAĞLAYICININ HİZMET ALDIĞI ERİŞİM SAĞLAYICI(LAR)IN TİCARİ ÜNVANI:

DATA CENTER( MELBOURNEİT,NETDİREKT)

Bu yaptigimiz bilgilerde ne gibi yanlislik olmus olabilir. Ben bilgide sadece 1 sunucu ve onun ozelliklerini yazdim (ip adresi ile birlikte)

Yanlismi olmus acaba?

Yardim ediceklere simdiden tesekkurler

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba,

Tekrardan 0312 586 55 00 telefon numarasını arayıp eksiklerin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5