İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Limitsiz Google Drive Hesabı

alfarolex

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Elimde Bir kaç tane Limitsiz Google Drive Hesabı bulunmaktadır. Fazla olduğu için bir kaç tanesini satacağım

Hesaplarda Limit yoktur. İster 1 Gb atın İster 20 Gb Tek dosya atın. İçerisine istediğiniz kadar yedekleme, arşivleme yapabilirsiniz. Herhangi bir limiti bulunmamaktadır. İzleme Limiti vardır Tabi Api kullanarak çalıştıran player ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hesap olarak .edu mail üzerinden alınmıştır. Hesabın bağlı olduğu Gmail ve şifresi de verilecektir. Şifrenizi unuttuğunuzda oradan yenileme kodu alabileceksiniz. Kontrol tamamen sizde olacaktır.

Kullanmakta olduğum 3 adet limitsiz drive hesabım mevcut 1 senedir kullanıyorum Sıkıntı yaşamadım.

az5Ej7.png

Düşünenler Pm ile iletişime geçebilir.

Konu Multidir.
R10 Linki : https://www.r10.net/account-amp-lisans-satisi/1804961-limitsiz-google-drive-hesabi.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5