İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Limitsiz Hosting yıllık 10 TL - Limitsiz Ekstra Hosting yıllık 35 TL - cPanel - SSD

perfecTr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
logoo22.png

Merhaba;

Normal sunuculara göre %150 daha hızlı, kesintisiz, güvenilir SSD Sunucularımızı test etme ve hizmet kalitemizle tanışmanız adına güzel bir kampanyalar oluşturduk.

Bu yılın son KAMPANYASI!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kampanya 1 = Küçük Hosting : 5 TL/yıl kdv dahil
  • 500 MB SSD ALAN
  • 1 GB TRAFİK
  • 1 MySQL DATABASE
  • Sınırsız E-POSTA
  • 0 Ek Domain İzni (Addon Domain)
  • Türkiye Lokasyon
  • Linux Hosting /cPanel
  • Anlık %30 CPU izni
  • Ticket ile destek
SATIN AL - 5 TL/YIL
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kampanya 2 = Limitsiz Hosting : 10 TL/yıl kdv dahil ( 15 TL lik paket GM4H6VAZH indirim koduyla 10 TL'ye inecektir.)
  • Sınırsız SSD ALAN ( limitlendirilmemiş )
  • Sınırsız TRAFİK
  • Sınırsız DATABASE
  • Sınırsız E-POSTA
  • 0 Ek Domain İzni (Addon Domain)
  • Türkiye Lokasyon
  • Linux Hosting /cPanel
  • Anlık %30 CPU izni
  • Ticket ile destek
SATIN AL - 10 TL/YIL İndirim Kodu: DRTQR6YY68

Kampanya 3 = Limitsiz Ekstra Hosting : 35 TL/yıl kdv dahil (50 TL'lik paket GM4H6VAZH indirim kodyla 35 TL'ye inecektir.)
  • Sınırsız SSD ALAN ( limitlendirilmemiş )
  • Sınırsız TRAFİK
  • Sınırsız DATABASE
  • Sınırsız E-POSTA
    [*]Sınırsız Ek Domain İzni(Addon Domain)
  • Türkiye Lokasyon
  • Linux Hosting /cPanel
  • Anlık %30 CPU izni
  • Ticket ile destek
SATIN AL - 35 TL/YIL İndirim Kodu: GM4H6VAZH

Ödeme Yöntemleri;Banka Havalesi - Paypal

Sipariş Öncesi Bilinmesi Gerekenler;
*T.C yasalarına aykırı içeriklerin yayınlanması yasaktır.(hek,XYZ,Spam vb)
*Facebook- Twitter beğeni sistemleri için kullanılamaz.
*Sistemde adres bilgisi yanlış ve tutarsız olduğu tespit edilen kullanıcılara bilgilerinin doğrulanması adına uyarı verilir,düzenlenmediği takdirde hizmet sonlandırılır.
*Hizmet alan tüm müşterilerimiz Hizmet Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

DNS Bilgilerimiz:

ns1.herseylimitsiz.com
ns2.herseylimitsiz.com

Faaliyet Belgesi: 2589

İletişim Bilgilerimiz

Web: Limitsiz Hosting – herseylimitsiz.com
E-Mail: [email protected]
Hakkımızda: Biz Kimiz

Müşteri Yorumları ve Site Referansları
Ad Soyad: Soykan Sevgi
Web Sitem: www.sandik.org

Teknolojinin her geçen gün geliştiği ve buna bağlantılı olarak hosting altyapısınında giderek ucuzlaması gereken bu dönemde gereksiz limitlerle karşılaşmamak ve bununla beraber gerçekten ucuzluğu ile göze çarpan herşey limitsiz firmasına teşekkür ederiz. Özgürlük istiyorsanız limit sizsiniz...
Ad Soyad: salih erol simaiş
Web Sitem: www.forumnetix.com

Memnunum bir şikayetim yok...Hız ve stabilite olarak çok iyi ilerde de çalışmayı düşünüyorum

Ad Soyad: Okan karagöz
Web Sitem: www.fikiblog.com

Gerçekten kaliteli alt yapıları var. Hizmet konusunda her zaman yardımcılar. Bilmediğim takıldığım konularda bildirim yaptığımda kısa sürede dönüş oluyor. Şuana kadar hizmette 1 saniye bile kesinti olmadı gerçekten işlerinde iyiler herkeze tavsiye ederim.

Ad Soyad: Ozan İNCE
Web Sitem: www.ozanince.net

Gayet hızlı hostinglerle pisaya ve performansa göre gayet uygun limitsiz hosting satın aldım. Destek konusundada gayet ilgili arkadaşlar ki yaklaşık 2-3 aydır kullandığım halde desteğe bile ihtiyacım olmadı. Serverda hiç kesinti yaşamadım bu zamana kadar güzel hızlı ve kaliteli bir hizmet. Başarılarınızın devamı dileğiyle..
Ad Soyad: Umut Arslan
Web Sitem: www.eksizolukankara.com ; http://www.ankaracatitamir.com/

Ad Soyad: darkdegal (WS)
Web Sitem: www.maximumoyuncu.com

Ben 15TLlik olandan aldim cidden memnunum alastyreden çok daha hızlı
Ad Soyad: Fabe (WS)
Ben 1 aydır kullanıyorum bu hostingi oldukça ilgililer ve kesinti olmuyor

Referans Websiteler:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5