İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Limitsiz TR lokasyon Reseller 49,99 TL - STOKLARLA SINIRLIDIR permalink

seprahosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PAKET ÖZELLİKLERİ

logo.png

Sınırlandırılmamış Disk alanı
Sınırlandırılmamış Trafik
Sınırsız Hesap Ekleyebilme
Sınırsız MySQL Ekleyebilme
%20 Cpu izini ( Apache sunucularda verilen %30 işlemci hakkı Full Optimizeli Litespeed sunucularda %10 civarına denk gelir )
WHM/cPanel Reseller Yönetim Paneli
PHP v5.2.+
LiteSpeed WebServer'ı ( Hızlı açılan sayfalar Apache'ye oranla %90 daha güvenli ve daha performanslı )
Mod_Rewrite Desteği
Özelleştirilebilir Hata Sayfaları
XML Desteği
Hotlink Koruma Desteği
Zend Optimizer
ionCube Loader
Optimizeli Sunucular
Yüksek Güvenlik Ayarları

Yıllık : 49.99 TL

LiteSpeed NEDİR ?

Litespeed dünyanın en iyi en güçlü ücretli web server yazılımıdır. Enterprise sürümlerin bencmark testleriniz sitesinde görebilirsiniz, apacheye oranla 9 kat hızlı bir yapıya sahip çok fazla istek ve yogun serverlarda kullanıldıgında çok iyi derecede performans sunar.​

%20 CPU İzni NEDİR ?
"
" Kendi bilgisayarınızı düşünün,

Bir oyun çalıştırdıgınızda bu nasıl işlemcinizin % bilmem kaçını kullanırsa kuracağınız internet sitesinin bağlı bulundugu sunucuda sitenizin de % bilmemkaç bir işlemci tüketimi yapacaktır.

Bu İşlemci kullanımını etkileyen unsur, sitenizde çalıştıracağınız script ve sitenize giren ziyaretci sayısıdır.

Her sunucunun teknik özellikleri farklı olduğu için, siteniz anlık 100 kişiyi kaldırır, günlük 2bin ziyaretçiyi kaldırır demek doğru olmaz. Q6600 işlemci ile i7 2600 işlemcinin performansı nasıl bir değilse, her sunucuda size verilen %20 den elde edilecek toplam fayda bir değildir. Yine çalıştırdığınız yazılımın sunucu üzerine vereceği yük de bir değildir.

Vbulletin tarzı bir yazılım çalıştırıp, gerekli gereksiz ne kadar eklenti varsa üzerine kurarsanız, çok fazla PHP işlemi yapan, çok fazla SQL sorgusu yapar ve 5-10 anlık ziyaretçide direk %20 CPU kullanmanıza neden olabilir.

Bu yüzden daha basit, hem kullanıcılarınız tarafından da hızlı açılabilecek siteler yaparsanız %20 olan CPU tüketiminden maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

Hesap başına ifadesi; Reseller aldığınızda her açacagınız site için %20 kaynak tüketimi demektir. 10 site açtıgınızda %200 kaynak tüketimi hakkınız olur ve buda mantık dışı olacaktır. Bu şekilde belirten firmalar adil kullanım esasına göre %20 verirler. "
http://www.r10.net/1067034011-post2.html

Kurumsal Bilgilerimiz;

Telekominikasyon Kurumu Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No: 2248
Vergi Dairesi: BAŞKENT V.D.
Vergi No: 7610455635
Faaliyet Belgesi : Tıklayınız

İletişim Bilgileri ;

Satış Öncesi MSN : [email protected]

Mail : [email protected]
Ofis : 0 312 2351152 Hafta içi ( 09:00 - 18:00 )
Gsm : 0 (533) 668 79 14
Web : www.seprahosting.com
NOT: FİRMA MERKEZİ ANKARA'DIR. Yazılım konusunda ilgili birim ANKARA'da , WEB Konusunda ilgili birim İZMİR'de yer almaktadır. Seprahosting.net.tr İçin başvuru yapılmış olduğundan web sitemizin tasarımı aktif değildir. Çok yakında İZMİR HOMEOFİS Fotoğraflarını yayınlacağım.

Ben müşteri olarak kullanıyorum [MENTION=24987]rapcoast[/MENTION]28 hocamın teknik bilgisine ve arkadaşlığına kefil oluyorum. Hayırlı müşteriler kardeşim

Bir adet satın alınmak için ödeme yapıldı. Teslim bekleniyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5