İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LimonHost Alan adı, Sanal Sunucu ve Web Hosting Hizmetleri

iunyeli

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

LimonHost olarak 2009 yılından buyana hosting ve veri merkezi alanlarında gösteriyoruz. Tüm sunucularımız Türkiye merkezlidir.

Her bütçeye uygun hosting paketlerimizi, web sitemizden kolayda alabilirsiniz. Tüm hosting paketlerimizde Linux veya Windows seçeneği mevcuttur. Yönetim paneli olarak; Linux için cPanel, Windows için Plesk panel seçeneği gelmektedir.

Sürekli olarak domain yenileme ve transferinde kampanya yapmaktayız. Web hosting paketlerimiz ile ücretsiz domain alabilir veya transfer edebilirsiniz.

Sanal sunucu tarafında HP Blade ve EMC Storage alt yapısı ile KVM sanallaştırma ortamından en hızlı sunucuları alabilirsiniz. Tüm sanal sunucular ile birlikte 100Mbit simetrik bağlantı gelmektedir. Sanal sunucular ile birlikte Windows ve Linux işletim sistemlerini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir konuda destek veya yardım ihtiyacınız olursa bana aşağıdaki eposta adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

[email protected]
www.limonhost.net

Sevgiler,

İbrahim Ünyeli

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5