İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Link alma hakkında soru ?

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar konunun açılacağı yer burasımı bilmiyorum bu konuya uygun hiç bir yer bulamadım açıkcası.. Yanlışsa yönetici arkadaşlar gerekli yere taşırsa sevinirim..
Ama link alış satışıyla ilgili olduğu için buraya yazmak istedim. :)

Örneğin pr 1 günlük 20 50 arası tekil ziyaretçisi olan siteden link almak mı

Yoksa pr 0 günlük 100 150 arası tekil ziyaretçisi olan siteden link almak mı daha faydalıdır.. ?

Birde link alırken ücretli ve ücretsiz site arasında fark var mıdır ? Varsa nedir ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben pr 0, 100 150 hitli siteden yana oyumu kullanıyorum

tornado48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkten ziyaretçi almakmı yoksa sitenin pr vs. yükseltmekmi amacın. Eğer ziyaretçi çekmekse amacın hit önemli ama siteme kaliteli backlink diyorsan pr lisi daha makbuldür. Çünkü popüler konularla ciddi ziyaretçi çeken çok fazla boş site var.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitenin içeriğine görede değişir, ayni içeriktense hiti az olan farklı içerikten daha fazla katkı sağlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5