İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link değişimi

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
V.I.P bölümüne açtım çünkü münasebetlerde problem yaşanmayacak tarzda kişiler bu bölümde.
2 yıldır varolan bir sitem var.Bir aralar page rankı 5 ti vs.Sonra google adsense bot ödev bölümü yüzünden .com adresini banladı ve bende .net e geçtim ve ödev bölümünü kaldırdım.
Hitler 5k lara düştü ve kaldı, artmıyor.google adsense gelirleride berbat.Ayda tek başına 300-500$ kazanırken şimdi 70-80$ a kadar düştü.

Forum sitesi olan arkadaşlarla link değişimi yapmak istiyorum eğer isterlerse.

Soru: Herkesin google adsense gelirleri bu şekilde mi?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bu aralar google a bir şeyler oluyor en son bir arama sonucunda kategorileri çıkan bir siteyi geçtim ilk sıraya çıktım hiti 600-700 e geldi sitenin bir hafta geçti hoop aramalarda yok ertesi gün 3. sırada sonraki gün gene birinci sırada ama hiti 50-60 hala. Kazançlardada baya bir düşüş var 30$ veren site 10$ı zor çıkarıyor hemde hitin ve tıkların artmasına rağmen.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben son 5-6 aydır hiç 100 dolar limitini geçemiyorum. 2 ayda bir alıyorum, işin ilginç yanı eskiden aldığım hit ve tıklamalarla şuan aldığım hit ve tıklamalar arasında dağlar kadar fark var. Ona rağmen olmuyor, bunada şükür, 2,5-3 senedir uyarısız bansız hesabımı kullanıyorum :)

5k'larda olan bir sitenin kazancı 70-80de kalıyorsa gerçekten durum vahim, benim tüm siteleri toplasan 4k anca ediyor. Aylıkta maksimum 90 doları görüyorum :(

Bu arada konu dışı ama profilinde Kocaeli Uniyi görünce söyliyim dedim. 1 saat önce ordaydım, sonunda diplomayı aldım, kurtuldum :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
0,01 Vere vere bir türlü 100 doları bile dolduramadım googlede krize girdi sanırım reklam verenler gibi.

Forum sitem yok üzgünüm. Olsaydı ekleyebilirdim linki ama.

X

Xman

Misafir
Arama sonuçlarında 5 sıra yükselmeme rağmen hitlerimde %10 düşüş var :(

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Birazda sanırım google reklamlarına tıklanma alanının azalmasıyla alakası var.Başlıklara ve linke tıklanabiliyor reklam açıklamasına değil.Büyük fark etti gerçekten.
12.000 hitle günde 25$ kazanıyordu(1.5 sene önce) türkçe forum olmasına rağmen. :(
son 6-7 aydır rezalet durumda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5