İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

link ekleyerek veya mail okuyarak nasil kazanirim

E

ekinokswest

Misafir
Turkiye de boyle guvenlir site var mi?

yabanci ise.. e-gold a guven oluyor mu.. e gold diye cok duydum.. ama parayi turk uyeler nasil aliyor..

birileri beni bilgilendirebilir mi.. dogru bilgi verene alt uye olmaya da hazirim..

iyi geceler

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha mail okuyarak para kazananı görmedim ama farklı zamanlarda forumda yardımcı eleman arıyan arkadaşlar oluyor, işte 100 link ekliyene şu kadar para vericem diye o konuları araştırsan kazanç elde edebilirsin.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
bence başkalarının mailerini okuyarak 2-3 cent kazanacağına kendi maillerini oku mail kotanı aşmıssın :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mail oku kazan (GPTR) yaklaşık 2 sene önce Türkler için bitti .
Nedeni ise GPTR'lerde Search reklamlarının yollanması ve bunların Targeted yollanması Türklere hiç kazandırmıyordu çünkü Türklere gelmiyordu bunlar...

Ayrıca Türk alt üyelerinizinde %85'i aktif olmadığı içinde bir işe yaramıyordu... Bu yüzden Türkiyede Mail oku kazan kazandırmıyor diye adı çıktı..

Eskiden GPTR ile uğraşırken aylık minimum 100-150 alıyordum mail oku kazan işinden..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
arkadaşım bu mail okuma işinden ayda maximum 10 bilemedin 7 dolar kazanabilirsin hayal kurma.

kazanıyordu . çünkü egoldlarının bir kısmını vaktinde ben bozuyordum oradan biliyorum. hatta kendisiyle 4 site için bir kaç yıl önce ref çalışması yapmıştık. o benim alt üyem oluyordu. onun alt üyeleri 100 ü geçiyordu hep.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşım bu mail okuma işinden ayda maximum 10 bilemedin 7 dolar kazanabilirsin hayal kurma.
Bilmedigin konuda fikir yürütmek böyle bişi olsa gerek ..
sen o kadar kazandın diye herkes mi öyle kazanıyor veya kazanmak zorunda sanıyorsun ? :gülüp_gecmek_smileyi:

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dreamz yanlış örnek olmasın, o kazanıyordu ama Türkiye'de sadece o ve 1 elin parmaklarını geçmeyecek kişi kazanıyordu, ama bu işler biteli çok oldu.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ee sen şöle desen türkiyeye adsl gelmeden çnce kazandım desen tamam aklısın 1000 usd de kazanırsın ayda ama türkiyede adsl önce ve adsl den sonra diye bir kavram var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi