İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış link karşılığı tanıtım yazısı Şimdilik sınırlı sayıda

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site Adresi: SosyalNet.Net
Domain yaşı : 3 yaş fakat site 3 günlük
Alexa değeri: 3m
Sitenin PageRank değeri: 0
Siteden Kaç Link Satılacak : Şimdilik sınırlı sayıda link karşılığı tanıtım yazısı
Kabul edip-etmediğim linkler : adul-t ve vvarez siteler dışında bütün siteler kabul edilir.
Aylık-3 aylık-Yıllık İstenen fiyat : Şimdilik sınırlı sayıda link karşılığı tanıtım yazısı
Ödeme Koşulları: Şimdilik sınırlı sayıda link karşılığı tanıtım yazısı
Site Hakkında Not: Türkiye'nin En Sosyal Net'i

Arkdaşlar yukarıda belirttim. Sanırım anlayan anladı.

PR7, Pr8, PR9 sitelerin bir ana sayfada verecekleri bir link karşılığı duruma göre fazladan 7, 8 ya da 9 tanıtım yazısı verilecek.

Siteler Gov.TR, Edu.TR'li ise duruma göre fazladan 1 ya da 2 tanıtım yazısı hakkı olcak.(tabi anasayfada verilecek link karşılığı). Kurumla görüşülecek ve kurumdan izinli olduğunuz anlaşılınca konuyu açmanız için size geri dönüş yapıp konuyu açmanız söylenecektir.

Kurallar;
1- Her yazıda tek site tanıtın.
2- Asla kopya yazı yayınlamayın. Üç-beş satır değiştirme ile olanlar kabul edilmez.
3- Yazı içlerinde ikiden fazla link kullanmayın.

Tanıtım yazınız ana sayfada yayınlanır. Ancak daha sonra alt sayfalarda olabilir. Tanıtım yazısı sitemizin içerik güncelleme süresine göre yazınız alt sayfalarda yer alacaktır.

Kurallara uyulmadığı tespit edildiğinde tanıtım yazınız silinir.

* Kesinlikle özgün olmalıdır.
* İmla ve yazım kurallarına uygun olmalıdır.
* Sitenizin içeriğini tam anlamı ile belirtmelidir.
* Yükselmek istediğiniz kelimede link verilmelidir.

Tanıtım yazılarını kendiniz hazırlarsınız.

Tanıtım yazılarının başına mutlaka eklenmesi gereken şablan şu şekildedir.

Site Adresi: (2 adet linkten biri bu olmalı)
Domain yaşı :
Alexa değeri:
Sitenin PageRank değeri:
Site Hakkında Not: (zorunlu)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5