İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link Kısaltarak Para Kazanmak - Lincut - Ödeme Kanıtlı - Min Ödeme 7$

polat1455

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süreden beri kullanılan bu para kazanma yöntemi,link kısaltma servislerinin çoğalmasıyla daha da ilgi görür hale geldi.Bu durum hangi link kısaltma servisinin güvenilir olduğu sorusunu da beraberinde getirdi.Bu sorunun cevabına geçmeden önce kısaca link kısaltarak nasıl para kazanılacağından bahsetmek istiyorum.
Web sitenizin veya insanların hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir yazının linkini kısaltıp,internet ortamında,kısalttığınız bu linki paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız bu linklere tıklandıkça para kazanıyorsunuz.Kazanacağınız miktar linkin içeriğine ve linkin hangi ülkeden tıklandığına göre değişiyor.Bir tıklamadan 2 veya 3$’a kadar kazanabildiğiniz linkler dahi oluyor.Buradaki amaç paylaştığınız linklerin çokca tıklanması.Tıklandıkça kazanyorsunuz.
Peki bu kısalttığınız linkleri nerelerde paylaşacaksınız.Paylaşım deyince benim aklıma facebook geliyor ki,facebookta günde milyonlarca paylaşım yapıldığını biliyoruz.Bundan başka eğer dosya yüklediğiniz yerler varsa bunların linkini kısaltıp,hem dosya indirmekten para kazanabilirsiniz,hem de link kısaltarak.Forumlarda paylaşılan linklerde bu servisleri kullanmamız için uygun bir ortam olabilir.
Yazımın başında bahsettiğim gibi güvenilir ve ödeme yapan link kısaltma servislerini bulmamız gerekir.Lincut bu bahsettiğim link kısaltma servislerinden biri ve gerek gösterim başına yüksek meblağlar ödemesi,gerekse ödemelerini aksatmadan hızlı bir şekilde ödemesi güvenirliğini artırıyor.Türkiye 1000 gösterim başına 2,77$ ödüyor.Eğer sağlık içerikli link paylaşırsanız bu oran artabiliyor.

Ödeme Seceneklerinde Paypal ve Şans Oyunları Bulunmaktadır.

Nasıl üye olunduğunu uzun uzun anlatmayacağım,çünkü çok basit.Siteye girdiğinizde hesap açın linkine tıklayın ve gerekli bilgileri doldurun.Daha sonra linklerinizi kısaltarak kazanmanın keyfini yaşayın.Üyelik veya link kısaltmada sorun yaşayanlar yorum kısmından bana ulaşabilirler.
Lincut Türkiye’deki gösterim başına yüksek meblağlar öder.
Herkese bol palaşımlar Bol kazançlar…

Ödeme Kanıtı Kendime Aittir ;

1bl9y.jpg

Site Adresi: Siteye Gitmek İcin TIKLA

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
konu eski fakat bilen bi arkadaş çıkar diye tahmin ediyorum.

uzun zamandır lincut.net kullanıyorum 2286 gösterim elde ettim ama çeşitli ülkelerde var, ne zaman ödeme yapılabilir? bi sınır falan var mı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5