İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link olmamasina ragmen Pr 4 ama nasil?

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uslanmaz' Alıntı:
gazete.tv sitesini sıfırdan açtım. 1 ay geçmedi direk PR5 oldu.

hiç alt sayfası olmayan profesyonel.net siteme PR4 demişlerdi.

PR5-6 olmalı dediğim sitelere 3-4 veriyor.

düşünmeyin bu konuları. şansa dansa gidiyor işte :)

uslanmaz, çekirgem aferin.iyi ögrenmişsin sende bu işi.

Pr almak için link degişimine başlarsanız bir anda bir sürü siteden, özellikle sitenizin içerine uygun olmayan sitelerden (mesela spor siten varsa gidip mp3 sitesi ile link degişimi yaparsan)
google oha falan oluyor ve para ile link alıp, pagerank dengesini bozmaya çalıştıgınızı düşünüp size sevgisini verip, pr sini alır sitenizden :p

P

paradox

Misafir
google ın bu kontrolleri yaptığı sayfadaki loopları düşünemiyorum
if(busite==mp3 & link == mp3)
pr ++;
else if(busite == mp3 & link == eg-zotik)
pr=0;
else if(busite == eg-zotik & link == eg-zotik)
pr = pr +12 ;

:eek:

şaka bi yana o kod hakkaten 1mb falandır..

O

otoariyorum

Misafir
walla sansa dansa ne ise artik . Sonuc olarak devamli calisiyoruz iyi biseyler yapmak icin yaptigim sitelerin coguda 3-6 ay arasinda enaz pr 3 p4 ve pr5 lere oturdu. Cok iyi dans edemem ama iyi muzisyenimdir calip dans ettirim ;)

O

onder

Misafir
benim bir software sitem var; gidip dünya kadar alakasız siteden backlink aldım, bir sonraki güncellemede pr5 olacaktı (12 link ile), şu anda backlink sayısı 75 civarında ama şu anda pr4 olacak diyor :p bilginiz olsun, yemiyor google efendi. :D

google ne diyeyim ben sana ya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5