İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

link tiklayan program!!!

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar duyduguma gore boyle bir program varmis , mesela bizim resi falan yukeldigimiz yada kisalttigimiz , yada reklam olarak aldigimiz linkler varya onlari yaziyormusuz bir programin listesine , o programi calistirinca o sirayla tum linkleri tikliyormus , sonra ip yi yenileyip tekrar hepsini tikliomus ,sonra tekrar ip yeniliormus , sonra tekar tumlisteyi tikliormus yani busekilde hicdurmadan bizim istedigimiz linkleri tiklayip bize para kazandiriormus bilen varmi acaba bana gonderebilirmi bu program gerci bilen kimse paylasmaz oyle bir programi da

istikrar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Benim Actığım konuları takip et sevgili arkadaşım istemiş olduğun programları daha önce paylaştım.

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbi mi kardesim dur bi bakayim nerdeyse

Ekleme:
Benim Actığım konuları takip et sevgili arkadaşım istemiş olduğun programları daha önce paylaştım.
bahsettigin program hit faker joker mi kardesim yoksa fast visits mi ?? tesekkurler simdiden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5