İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

link varmı yokmu

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bi sitede ana sayfa ve alt sayfalarında sitenizin link i varmı yokmu nasıl bakabiliyoruz?Yada bakabiliyomuyuz:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
tıkla gir , bak , manuel :p

denedim de elalemin sitesi 100 sayfa değilki:D

about.com dan siteme arasıra bikaç kişi geliyo ama nasıl geldiklerini bulmadım o sitede linkim varsa eğer çok işime yarayacak onun için merak ediyom(backlinklerde gözükmüyo)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
denedim de elalemin sitesi 100 sayfa değilki:D

about.com dan siteme arasıra bikaç kişi geliyo ama nasıl geldiklerini bulmadım o sitede linkim varsa eğer çok işime yarayacak onun için merak ediyom(backlinklerde gözükmüyo)
En sağlam google sitemap ta gösteriliyor sanırım. Ben bana link verilip berilmediğini googlenin indexleyip indexlemediğini oradan görüyorum.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
En sağlam google sitemap ta gösteriliyor sanırım. Ben bana link verilip berilmediğini googlenin indexleyip indexlemediğini oradan görüyorum.

yok bence orda gösterdiğinin en az iki katı linkin vardır ,özellikle göstermiyo google çünkü . Link aldığım yerlerin çoğunu genelde bildiğim için hep bakyıorum ama arama motorları azzını gösteriyo linklerimin (her sitemde böyle).onun için kendim çetere tutmaya karar verdim:p

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internetbaron.de en süper sonuçları veriyor...Yavaş açılıyor ..Çok fazla backlink varsa açılmıyor :)... Mesela iwebtoolstan çok daha iyi sonuç veriyor .Tek sayfada tüm backlinkler prları ile ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi