İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link ve gübre

webretry

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar,link ve gübre ne alaka diyceksiniz ama düşününce kafada bişeler canlanıyor.Ortalama herkesin bildiği şeyler yazıyor ama zihinde canlanması açısıdan paylaşmak istedim.

İlk olarak linki gübre,web sitenizi toprak,Hiti ürün,aşıyıda optimizasyon olarak düşünelim.

*Toprağa gübreyi fazla atarsanız toprak ters tepki verir ve ürün alamazsınız.Buradan linki abartmamamız gerektiğini çıkartabiliriz.
*Eğer gübre hiç atmazsanız yine verim alırsınız ama atılmış ile kıyaslıyamayız.Yani gübreyi kararınca kullanırsak amacımıza ulaşırız.
*Gübre kullanırkende dikkat etmemiz gereken hususlar vardır.Bi doğal gübre vardır birde para ile satın aldığımız gübreler vardır.Siz para karşılı gübre yani link alırsanız toprak yani web siteniz ters tepki verebilir ve google banlıyabilir.En güzeli doğal gübredir.Bu nasıl olur diyceksiniz toprak üzerinde hayvan yetiştirirsiniz bu da size doğal gübre olarak döner.web'e yansıtırsak bir tane tema yaparsınız veya editlersiniz altınada kendi sitenizin linkini koyarsınız bu temayı ücretsiz olarak yayınlarsanız vede bunu kaliteli siteler kullanırsa size temiz link olarak geri döner.
*Toprağımıza gübre atmadan öncede ağacımızı aşılamamız gerekir.Aşılamazsak istediğiniz kadar gübre kullanın pek fazla etkisini göremezsiniz.Aşıdan kastım sitenizi optimize etmeniz gerekebilir.bunu sef kullanarak meta taglar ve bildiğiniz birçok yöntemi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Mantıksız gelebilir ama sadece paylaşmak istedim hoşgörün ...

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
güzelmiş:D
Okuyunca kafam karıştı nadasa bırakmaya karar verdim:p

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Hiç kimsenin ekmediği hatta duymadığı bişey bulursam ekerim yoksa beklesin dursun:D

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
çok kişi ay çekirdeği ekiyor diye sen ay çekirdeği ekmeyecek misin? belki en lezzetlisi seninki olacak?

Ekim yapma yetim yok ,sulamaktan ve capalamaktan anlıyorsam eger işimi garantiye almam gerekecek bu durumda..
Ekimi uğrastırmayacak ama sulama ,gubreleme:p ve capalama aşaması ile ugrasabileceğim bir mahsul arıyorum.
Buldum sanırım bu laf aramızda:D Ama tohumları yurtdışından getirticez sanırsam :rolleyes:

edit: Zaten önemli olan ekim yapmak değil ki ? Ektiğine bakabilmek:cool:

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Ekim yapma yetim yok ,sulamaktan ve capalamaktan anlıyorsam eger işimi garantiye almam gerekecek bu durumda..
Ekimi uğrastırmayacak ama sulama ,gubreleme:p ve capalama aşaması ile ugrasabileceğim bir mahsul arıyorum.
Buldum sanırım bu laf aramızda:D Ama tohumları yurtdışından getirticez sanırsam :rolleyes:

edit: Zaten önemli olan ekim yapmak değil ki ? Ektiğine bakabilmek:cool:

vaaay yürü be kim tutar seni o zaman :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5