İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Link wheel link döngüsü. SEO

rapqoliq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben blogspot üzerinden 10 tane blog açtım ve Link döngüsü yapmak istiyorum site nakliyat sitesi Ankara evden eve nakliyat kelimesinde 2 sırada 1. sıraya çıkmak için Baclink, Makale ekledim ve Link döngüsünü hiç denemedim sizce yararlı olurmu.

Konu ilginize sunulur.:D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hepsini blogspottan açarsan yararlı olmaz. Bir çok web 2 sitesi var. Wordpress, squidoo, blog.com, blogetery hemen aklıma ilk gelenler. Bu tarz web 2 siteleri yarar sağlar, ancak siteyi açıp bırakmaman, o sitelere de link çalışman gerekiyor. Yoksa pek bir faydası olmaz.

2.sıradan 1. sıraya çıkarmak için de link wheel den biraz daha kaliteli linkler gerekecektir.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
dostum bu konuda forumda gwindor ve radoy nickli arkadaşlar var onlarla iletişime geçersen yardımcı olurlar kolay gelsin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Otorite/Yüksek Pagerank sitelerden ana sayfa linki.

John23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Re:

Well, I think Internet marketers tend to think that this looks more "natural" to the search engines which means that they like it better. You can do it using hubpages, squidoo, wordpress or any other free hosting website if you don't own websites yourself.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Linklerin suni olarak eklendigini gosterecek her turlu yapidan uzak durun. Linkwheel bunlardan birisi. Bloglar arasi rastgele linkleri tercih edin ama abartmadan. Abartirsaniz bu sefer de link farm goruntusu verir. Bu arada baskasinin sepetine tum emeginizi doldurmayin. Aylarca calisip bir gun bloglarinizin spam nedeniyle silindigine sahit olabilirsiniz. Blogspot bunu yapiyor.

tornado48

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işe yarayabilir ama linkwheel basit bir iş değil. hakkını vermezsen sıkıntı olur siten için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5