İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

linkere ilave resimli güvenlik sorgulaması

U

uzaymerkezicom

Misafir
merhaba linker scriptinde üyeler kayıt yapmadan önce resmindeki imajları yerleştirecekleri sistem sonradan yüklenebiliyor mu?
veya nasıl yapılır.

slmlar

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
mesajını net olarak yazabilsen daha fazla yardımcı olabileceğiz ama sen resim güvenlik kodu (captcha) dan bahsediyorsun sanırım.

gitme.net admini bi örnek yapmıştı gayet kullanışlı
Demo Download

U

uzaymerkezicom

Misafir
Şimdi sürekli spam kayıtlar alıyorum adamın birisi takmış 50 sefer sitesini ekliyor robotla. Bu resim sistemini entegre ederek bu tür sorunları aşabileceğimizi düşündüm. Nasıl yapacağımı henüz bilmiyorum bu kodlardan bişiler yapmaya çalışıcam umarım olur. Cevaplarınıza teşekkürler.

U

uzaymerkezicom

Misafir
arkadaşlar add.php ye ekleyebileceğim hazır bir kod var mı? ayrıca bir dosya yüklemem gerekiyor saniyorum guvenlik.php ve kontrol.php

U

uzaymerkezicom

Misafir
teşekkür yalnız dün ben ekle özelliği site eklenin içini boşaltarak kaldırdım. Gene oh kurtulduk dedim bi baktım 50 kayıt yapmış. Site ekle yeri veya add.php halbuki boş bunun önüne nasıl geçerim. Takmış adam heralde

U

uzaymerkezicom

Misafir
şu anda online internette yer alan bir form yok yalnız bu arkadaş hala kayıt yapabiliyor. Çok saçma ilaç reklamları çıkıyor. Yardımlarınıa teşekkür.

U

uzaymerkezicom

Misafir
kayıtlar 800 ü buldu nasıl temizlicem veya durdurucam? site ekle formu yok internette ama adamlar hala site ekliyolar anlayamadım nasıl oluyor. yardım ederseniz sevinirim

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sorun yaşadığın bölümdeki kodları gösterirsen önlem almanı sağlayabilirim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benimde link siteme yaptılar öle 2000 gecersiz kayıt girdiler hemen güvenlik kodu ekledim suan kesildi..

U

uzaymerkezicom

Misafir
ben son çare add.php yi sildim şu an kökten kesildi. sonra bi oturup güvenlik scripti eklemeye çalışcam selam

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
arkadaşlar nasıl ekliyorsunuz acil yardım hergün 500 kayıt oluyor bunaldım yaf

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olay aslında gayet basit ,
random sayı üret bunu oraya yazdır , bunu yazın de , hidden valueda da bu deger olsun sonra formdaki deger ile hiddeni karsilastir eger dogruysa yazdır de , bunu curl ile degeri alip yazmayi yapan bi spamci bulana kadar kullanabilirsin daha sonra imagelar üzerinde aynı şeyleri yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi