İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linkwheel (link piramitleri) sosyal imleme çalışması (indexlenme ve hit)

hakan4729

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba;

Link piramitleri,sınırsız yönde geliştirilebilecek,büyütülebilecek ve sitenize normal linklerin sağlayamadığı mükemmel katkılar sağlayabilecek farklı yönlerden beslenmiş linkler sağlamak için geliştirilmiş sistemlerdir.Bir süredir piyasada dolaşan Link Whell sisteminin google tarafından tanınmaya başlamasıyla bu sistem daha komplike hale getirilerek oluşturulur.Amaç,hem çok az link alırken (Sandbox tehlikesi!) hem de bu linklerden maksimum verim alıp bu linkleri en ucuza getirmektir. (yazımızın bu kısmı ALINTIDIR)

gelelim linkwheel çalışmasına bu çalışmada neler yapılıyor?

ilk olarak site adresi tercihe bağlı olarak 10 ila 50 imleme sitesine ekleniyor,
sonra eklenen imleme sitesinde sitenize ait olan sayfa anında pingletiliyor,
ardından oluşan rss adresleri pingletiliyor,
oluşan rss adresleri rss dizinlerine ekleniyor ve bu dizinlerde anında pingletiliyor.
yapılan bu işlemler sonucunda kalıcı ve temiz backlink alınmış oluyor.ayrıca site adresi ile beraber, site başlığı, 5 adet site anahtar kelimesi, kısa site tanıtım yazısı eklenebiliyor olması diğer bir avantaj.

yapılacak olan bu çalışma sayesinde;

-kalıcı dofollow backlink almış olacaksınız, hem de pr değeri olan sitelerden,

-Class A, B & C IPs şeklinde farklı ip'lerden sağlanmış olacak backlinkler,

-sitenizin arama motorlarında indexlenme hızı artacak haliyle hitiniz artacak,

-kesinlikle silinmeyecek olan, link çöplüğü olmayan kaliteli sitelerde backlinkleriniz olacak.

*Yapılacak olan çalışmanın görsel halinide konu başlığı içinde paylaşıyorum anlaşılır olması bakımından, gerçekten faydalı ve güzel bir sistem

ücret olarak;

10 imleme: 4 usd ya da 6 tl
20 imleme: 6 usd ya da 9 tl
30 imleme: 8 usd ya da 12 tl
40 imleme: 10 usd ya da 16 tl
50 imleme: 13 usd ya da 20 tl

ödeme türü: paypal, iş bankası havale/eft (havale eft masrafları gönderene aittir)

imleme günlerine siz karar veriyorsunuz örnek veriyorum 10 imleme olsun 5 günde olsun ya da 20 imleme olsun 10 günde olsun,

gün aralığı 5,10,15,20,30 şeklinde oluyor ara rakamlar mevcut değil yani 8,12,17,22 gibi

imleme tamamlandığında raporu hazırlayıp gönderiyorum

312fpdv.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5