İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LinkWheel Servisi - %100 Google Caffeine !

ispirLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce duyurduğumuz Linkwheel servisini tamamen başlatmak bulunmakdayız. Bir çok kez testler denemeler yaparak Linkwheel servisini başlattık. %100 Google Caffeine algoritmasına yani sistemine uygun bir yöntem.

Peki Linkwheel ne demek ?

Linkwheel basit çeviri olarak link tekerleği veya link direksiyonu olarak Türkçe’ye çevirilse de, biz “link döngüsü” olarak tabir edeceğiz.

Linkwheel genel çalışma mantığı olarak, hızlı ve çok sayıda backlink alarak ana siteyi üst sıralara çıkarmak için risk almak yerine, paravan siteler oluşturarak bu siteler üzerinden bir link akışını oluşturmayı amaçlar.

Peki bu pakette neler yapıyoruz ?

Aslında konuyu fazla süslemek sistemimizi övmek istemiyorum kısaca bilen alsın diyorum farkını görsün. Sırası ile şu işlemleri yapıyoruz:

-Sitenizin etiketine göre 85 adet web 2.0 sosyal network(wordpress - blogspot), sosyal bookmark, Makale dizini, RSS Feed dizini, Video dizini.
- Sizden gerekli bilgiler alındıkdan sonra (aşşağıda verilecek) işleme başlıyoruz tümü sırası ile olup %50 elle %50 otomatik yapıyoruz diyebiliriz.
- İlk önce Yahoo Mail kullanarak adınıza bir Yahoo Mail adresi açıyoruz.
- Daha sonra 85 adet web 2.0 sitesine sitenizin etiketine uygun kullanıcı açıyoruz.
- Daha sonra bu kullanıcıları Yahoo Mail servisi üzerinde tek tek onaylıyoruz.
- Sosyal Network - Makale dizini ( wordpress.com, blog.com ) sitelerine 300 kelimelik tanıtım makalenizi ekliyoruz.
- Daha sonra oluşturulan tanıtım makalelerin url'leri ve sitenizin ana sayfasının url adresi sosyal bookmark sitelerine tek tek gönderiyoruz.
- Ve en son olarak bu toplanan urllerin feed sayfalarını RSS Feed dizinine ekliyoruz.

* Ödeme yaptıkdan sonra gerekli olanlar alınır ve işleme başlanır.İşlem ortalama 4 - 4,5 saat sürer 48 saat içerisinde rapor ile birlikte mail adresi ve şifresi verdiğiniz mail adresine gönderilir.(rapor tüm herşeyi kapsamaz bazı servislerde url oluşmuyor)
* Ödeme alınmadan hiç bir türlü işe başlanmaz ve elimizde ki sipariş bitmeden diğer siparişin ücreti alınmaz.

Ücret: 35 TL - yurt dışına göre çok çok ucuz bir rakam.

Tarafınızdan gerekli olanlar:
- Makale (min. 300 kelime)
- Url + Kelimeler(keyword) max 3 tane

Ödeme: İş Bankası

- aklıma geldikçe yazıda belirttim kafanız da oluşan soruları sorabilirsiniz

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
kabaca paravan siteler üzerinden backlink sağlamayak diyebiliriz, düzenli, düzgün ve dengeli eklenirse başarılı sonuçlar verir. iyinet'in son seo yarışmasında test edilmiş, onaylanmıştır.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
:hmmm: ben ondan bir öncekine katıldım da 4,5 saatte yapılan bir link wheel uygulamasının çok fayda vermeyeceğinde ısrarcıyım.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
verir verir çünkü 5 saatde de olsa hepsi aynı anda index almayacak.yani robotlar aynı anda girmeyecektir.

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
4-5 saatte çok fazla site kasmak siteyi sandbox'a sokabilir, kelimeler durumuna göre günde 2-3 defa güncelleniyor, yani 2 tanıtım yazısı şeklinde (dofollow linkli) farklı sitelerden link wheel yaptıktan sonra sabahki güncellemede o andaki konumundan üst sıralara çıkması mümkündür, ama 10-15 siteye birden 4-5 saatte eklemenmesi risk olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5