İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linkworth - Mutlaka Deneyin!

G

guajira

Misafir
İşte size bir başarı öyküsü:

Mart ayının 2. yarısında forumda linkworth danb bahsediliyordu. Denemekte fayda var deyip üye oldum. 2. gün bi mail geldi link satın almak isteyen biri var diye. 10$ a bir aylık teklifiydi bu. onayladım ve kodları siteme koydum "mart 19". 6 gün sonra bi mail daha geldi "mart 25", aynı firma diğer 2 ürünü için de 2 link satın almak istiyordu. ona da onay verdim. ve ayın 29 unda tekrar 10 ar dolarlık 2 link daha sattım. toplam 50$ lık link sattım. link worth bunun %30 unu kendisine aldı yani bana kalan para 35$ dı. Ayın son günü 3 referralimden birisinin link aldığını öğrendim. Tabii bu da para demekti. Hesabımdaki para toplam 67$ oldu:) Sadece 10-12 günde bu parayı kazandım. Forumlarında ödeme konusunda bilgi almak istediğim site yöneticisi bile olaya şaşırdı.

"sitemin hiti 300". PR'si yok. Ve limkleri sadece anasayfaya ekledim.

Linkworth'da dilerseniz sadece anasyfaya, isterseniz tüm sayfalara, ya da belirlediğiniz bir alt sayfaya link alabiliyorsunuz. Tabii belirleyeceğiniz para da sayfa sayısına ve hitinize göre de değişiyor. Kimi site sahipleri ise PR'ye göre link alıyor. Paranız 25$ ı geçtiğinde paypal hesabınıza aktarılıyor. diyelim 1. ayda 30$ kazandıysanız bu para 2. ayın 5. günündde hesabınıza geçiyor. Dilerseniz çekle ödeme de alabiliyorsunuz.

size de bu sponsoru tavsiye ediyorum. Beni tanıyan ve biraz yardımcı olmak isteyen arkadaşlar için : http://www.linkworth.com?a=1093 referral olmak istemeyenlerden içinse www.linkworth.com adresini veriyorum. eğer nisan 5 te ödememi alamazsam bu mesajı sileceğim. Ama %99 ödeme alacağım.

İyi günler.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece 67$ mi oldu? Benim 150$ oldu 2 haftada! ve ekledğim sitenin prsi 0. Ama sen uyanıklık yapıp refere olayına atlamışsın!

G

guajira

Misafir
123mp3' Alıntı:
sadece 67$ mi oldu? Benim 150$ oldu 2 haftada! ve ekledğim sitenin prsi 0. Ama sen uyanıklık yapıp refere olayına atlamışsın!

Hit farkı olduğuna bahse girerim kardeş. benim sitenin hiti günlük 300 dü.
Bi de arkadaşlar referral olayı yanlış anlaşılmasın. Sizin kazancınız üzerinden para kazanmıyorum. Olurda ilerde link satın alırsanız ordan para kazanıyorum.

G

guajira

Misafir
123mp3' Alıntı:

Arada garanti hit farkı var. Bi de şu var referral olayına girmek uyanıklık değil. Ben siz kazandıkça değil, siz link satın alırsanız para kazanıyorum.

F

futbol-tr

Misafir
ya ben üye oldum sisteme ( guajira senin ref ile ) ama çok karışık bi de ingilizcem o kadar iyi değil üye falan oldum mailime gelen onay linkine tıkladım benim paypal hesabım yok parayı başka nasıl alabilirim?

bi de benim 1000+ tekilim var pr 4 link popularity 1, anasayfaya linke 15 $ yazdım iyi mi?

G

guajira

Misafir
futbol-tr' Alıntı:
ya ben üye oldum sisteme ( guajira senin ref ile ) ama çok karışık bi de ingilizcem o kadar iyi değil üye falan oldum mailime gelen onay linkine tıkladım benim paypal hesabım yok parayı başka nasıl alabilirim?

bi de benim 1000+ tekilim var pr 4 link popularity 1, anasayfaya linke 15 $ yazdım iyi mi?

Çekle de alabilirsin. Anasyfa içi 20$ yap bence. Ama az para ile daha fazla link satmanda olası.

S

Skeleton

Misafir
bu adbritetan farklı galiba, yani adbrite ile hem link satabiliyor hem de link satamazsan network reklamlarından tıklama başına sabit bir ücret alıyordun. ama bunda sadece link satış var galiba, doğru anlamış mıyım?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet dogru anlamıssın.
lınkworth un esas amacı sıte sahıplerının text lınk alarak PR sını yukseltmesı.
yanı reklam networku degıl.

M

murme

Misafir
benim pr 4 günlük hit 700 tekil 1900cogul civari ama kimseden teklif almadim fiyatlarımda cok ucuz :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim de o civarda murme 20$ yaptım bugün guajiranın mesajı okuyunca bakalım nolcak

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitenizin adresini girdiğiniz zaman fiyat belirleyen bir program var, bence ona göre belirlemek en iyisi!
bu arada her kazandırdıgın üyeye 10 dolar verdiği doğru mu? mesela ben 123mp3 nickli arkadastan üye oldum, 10 dolarınız geldi mi? geldiyse yarısı benim:) şaka şaka!!

M

murme

Misafir
Link Placement Price Range
Home Page Price: $ 50.00 To $ 60.00
Sub Page Price: $ 15.00 To $ 25.00
Entire SiteRun Price: $ 65.00 To $ 75.00

Criteria Value
Page Rank: 4
Link Rank: 2
DMOZ: Yes
Yahoo! Dir: No
Outbound Links: 4
Pages Indexed: 1090
Alexa Ranking: 2048162

Bana böle bi fiyat cikardi

S

Skeleton

Misafir
bana dmoz da listelenmişsin diyo ama değilim ki :) keşke listelenmiş olsam

M

murme

Misafir
ben lsitelendim sanırım ama yinede hiç tekilf gelmedi bana o siteden ya

B

bandelass

Misafir
merhaba

ya arkadaşlar bende üye oldum ama su olayı biraz daha acsanız yani nasıl reklam alıcaz bende pek ingilizce bilmem birileri yardım edebilirmi saygılar

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adsense kullananlar bunuda kullanabilirlermi?
bide site dili ne ingilizce olmasi sartmi?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
reklam almak için ingilizce gerekmiyor zaten sitenin tanıtımını iyi yap tabii ki de ingilizce yap site bilgilerini girerken! fiyatları da güzel belirle sonra beklemeye başla, alacağın reklam text link şeklinde olcak onu sitenin bir tarafına koyuyorsun ve belirlediğin fiyat üzerinden para alıyosun, güzel bir işe benziyor ancak pr ve hitin iyi olması laım sanırım benim tekil 100+ umudum yok ama olsun bekliyom aklına yatan arkadaşlar burdan da üye olabilir:
http://www.linkworth.com?a=1201

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi