İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LinkWorth

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Account infoya tıkla ordan Payment methoda tıkla orda çek mi paypal mı filan soruyo address soruyo ordan paypalı işaretle ve paypal adresini yaz.

MavrahaneCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
Account infoya tıkla ordan Payment methoda tıkla orda çek mi paypal mı filan soruyo address soruyo ordan paypalı işaretle ve paypal adresini yaz.

yapıyorum öyle ama hiçbir degisiklik yok. oldugu gibi duruyor para orda

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklamları yayınladıktan sonraki ay ın 5 inde paypal hesabına direkt olarak para geçer.

senin birşey yapmana gerek yok sadece PAYPAL yazan yere paypal accountun olan email adresini yazman yeterli.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Account Info bölümünde PAyment var oraya gir Paypal olarak ayarla bi de Minimum ücreti seç ordan sonra o minimum ücret oluştuğunda ayın ilk haftası (bu ay 6sından itibaren bundan sonra 10undan itibaren) paranı yatırırlar.

gerçi benimkinde de sorun var bu ay paranın yarısı yok paypalda da yok noldu anlamadım.

O

OkYaNuS

Misafir
Bugun ayın 20 si ama hala ne gelen var ne giden ilk ödememden buyana hiç ödeme alamadım içerde birikti moneylerim şimdi çekmem lasım ama yok gelmiyor özel bi işlemmi yapmak gerekiyor yoksa işleyişmi değişti

O

OkYaNuS

Misafir
Tax Info

U.S. tax law requires that LinkWorth collect tax-related information from all LinkWorth Partners. You are solely responsible for providing and maintaining accurate tax information associated with your account. LinkWorth may share this information with trusted third-parties for the purpose of verifying your identity. Should your tax information change, you may resubmit your tax forms at any time. Thank you for your cooperation.

Already know what form to fill in?
Select the correct form below:

IRS Form W-9
Foreign publisher with no U.S. Activities
IRS Form W-8 ECI
IRS Form W-8 BEN
IRS Form W-8 EXP
IRS Form W-8 IMY
IRS Form 8233

Or, use this wizard to find the correct form:
Are you a U.S. person (for example a U.S. corporation, a U.S. partnership, a U.S. citizen or a U.S. resident alien)?

Yes (Form W-9)
No

Ya helllpp miii pliiss : ) ödemeyi alamıorum linkworth den yokmudur bilen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi