İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linux 1 gb alan geniş bandı olan hosting lagzım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hep böyle zaten :) 1 gb alan 200 gb istiyorsun .bi otur düşün ..

bunun sunucu maliyeti nedir : ) hizmet karşılığı nedir..

5gb aylık 5 ytl ye vereceksinki senden iyisi olmaz : )

Pahalı olduk gene iyimi

Nasıl oluyorda böyle biz pahalı oluyoruz ama siz ucuza herşeyi alıyorsunuz başka yerlerde daha ucuza bulunuyor..

Genede tercih meselesi :)

Teşekkürler..

Saygı ve Sevgi ile..

http://www.hostbank24.net

[email protected]

İmzama bi göz atın : )
Sende bu linke gözat:D
https://www.godaddy.com/gdshop/hosting/shared.asp?se=+&ci=260

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba;
Valla selim nasıl memnun kalacak bilemiyorum 1 aya kadar kalmaz allah godady nin belasını versin diye başlık açar :)

Saygılar.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Valla selim nasıl memnun kalacak bilemiyorum 1 aya kadar kalmaz allah godady nin belasını versin diye başlık açar :)

Saygılar.

cengizzz nickli arkadasiniz forumlarda host satan bircok kisiden once host isine baslamis biri . Yanlis bir secim yapacagini sanmiyorum

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yihuuu. HostcuLar Yaktınız yine gezegeni : ) Birakin alsin godady den. Sabredin. İlerde Protesto ederse Güzel bir sekilde Ezersiniz konuyu :))

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaman göstercek :) hele sen 3 gün sonra godady berbat diğe konu aç bak o zaman nasıl bomba yorumlar yapıyorum

Tezat sanatı kullandım hemen sewinme:D Merak etme ben hiç bir zaman pişman olacagım bişi yapmadım, yapmam da. O şeker yorumlarını ....ime bile takmam!
Saygılar....

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yedeğinizi her saat dakika ve saniye (saniye kasabilir) başında almanız gerektiğine inanıyorum.Birazcık büyüme yaparsa site anlarsınız demek istediklerimi..

Ayrıca arkadaş kendi söylüyor zaten :) sadece 3$dolar..

İmzama bakın .. :)

Teşekkürler..

Saygı ve Sevgi ile..

http://www.hostbank24.net

[email protected]

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ısrarla kendini godaddy ile kıyaslıyorsun senin hostunun kaliteli olduguna ben inanmıyorum. Türkiyede çocuklar bile sokakta host satmaya başladıgı bir dönemde işimi sağlama almam lağzım. Ucuza kalite olmaz vs vs bilmemne.... gibi mantık oyunlarıyla ugrasacak vaktim yok. Yinede ilgin için teşekkürler...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hostum kaliteli demedim..Bunu ben Asla demedim :)

Godady ilede yarışmıyorum.Ama bişey biliyorum ve söylüyorum.

''..işimi sağlama almam lağzım.''

Evet düşüncelerin davranışlarına yansımamış ama :)

yanlış anlama ..

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostum kaliteli demedim..Bunu ben Asla demedim :)

Godady ilede yarışmıyorum.Ama bişey biliyorum ve söylüyorum.

''..işimi sağlama almam lağzım.''

Evet düşüncelerin davranışlarına yansımamış ama :)

yanlış anlama ..

Yoo gayet sağlama aldım. Denemem lagzım ve yanılmam lagzım. Ucuza kalite olmaz diye bir önyargıyı kullanıp mantıksız bir ticaret yapmamam lagzım. 3 dolar verip sağlam bir firmadan hostumu alıp deneyip , tatmin olmazsam eger yeniden arayış içine girmem gerektigini düşündüm.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cengiz Bey,

İstediğiniz firmadan istediğiniz fiyata istediğiniz miktarda hizmet almakta serbestsiniz.Bu konuda size kimse karışamaz.

Ancak buradaki tavrınız çok ama çok yanlış.Baştan beri konuyu takip ediyorum.Yazılarınız baya ukala bir dille yazılıyor.

Geldiniz buraya fiyat teklifi istediniz.İnsanlar size düzgün bir dille bizim fiyatımız şu,bizimki şu gibi teklifler sundular.Siz ise her mesaja "çok pahalı" "ben o fiyata sunucu alırım" "ben de host satıyorum altın mı bunlar" gibi kaba cevaplar verip durdunuz.

Ve beni en çok üzen mesajınız da "Yenilere kendimizi mi ezdiricez" oldu.

Madem buradaki insanlar size göre yeni,madem onların fikirleri sizin için bir anlam ifade etmiyor,o zaman lütfen buradan fiyat almaya çalışmayın.

Ha madem aldınız,o zaman da düzgün cevaplar verin.

Sizden "Teklif için teşekkür ederim ama fiyatınız pahalı geldi daha uygun bir yer bulup orayla anlaştım" tarzında bir cevap beklerdim.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cengiz Bey,

İstediğiniz firmadan istediğiniz fiyata istediğiniz miktarda hizmet almakta serbestsiniz.Bu konuda size kimse karışamaz.

Ancak buradaki tavrınız çok ama çok yanlış.Baştan beri konuyu takip ediyorum.Yazılarınız baya ukala bir dille yazılıyor.

Geldiniz buraya fiyat teklifi istediniz.İnsanlar size düzgün bir dille bizim fiyatımız şu,bizimki şu gibi teklifler sundular.Siz ise her mesaja "çok pahalı" "ben o fiyata sunucu alırım" "ben de host satıyorum altın mı bunlar" gibi kaba cevaplar verip durdunuz.

Ve beni en çok üzen mesajınız da "Yenilere kendimizi mi ezdiricez" oldu.

Madem buradaki insanlar size göre yeni,madem onların fikirleri sizin için bir anlam ifade etmiyor,o zaman lütfen buradan fiyat almaya çalışmayın.

Ha madem aldınız,o zaman da düzgün cevaplar verin.

Sizden "Teklif için teşekkür ederim ama fiyatınız pahalı geldi daha uygun bir yer bulup orayla anlaştım" tarzında bir cevap beklerdim.

helall çok güzel söylemişsin.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cengiz bey sizden önceki veya sonraki üyelerin sizi banlama yetkisi oldugunu hatırlatırım buranın sağa sola poz verme yeri olmadıgını küfür edemiceğinizi belirtirim.. ve
Kendinizi kimseye EZDİRMEMEKDE haklısınız ancak konuyu kapatıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5