İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linux reseller arıyorum

ahmetaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye lokasyonlu, üzerinde genellikle multi-site Wordpress çalıştırılacak, tutarlı, uptime değeri yüksek reseller arıyorum. Başkalarına satış yapmayı düşünmüyorum.
Özellikle hızlı dosya transferleri yapabilmek için shell erişimi olmasını tercih ediyorum. (Yurtdışınd bu özellikleri taşıyan site5.com ile çalışıyorum.)
TR lokasyonunu özellikle tercih ediyorum.
Halen bluehost üzerindeki hesabımı (erişim sorunları nedeniyle) buraya aktaracağım.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye lokasyonlu, üzerinde genellikle multi-site Wordpress çalıştırılacak, tutarlı, uptime değeri yüksek reseller arıyorum. Başkalarına satış yapmayı düşünmüyorum.
Özellikle hızlı dosya transferleri yapabilmek için shell erişimi olmasını tercih ediyorum. (Yurtdışınd bu özellikleri taşıyan site5.com ile çalışıyorum.)
TR lokasyonunu özellikle tercih ediyorum.
Halen bluehost üzerindeki hesabımı (erişim sorunları nedeniyle) buraya aktaracağım.

+ Uptime değeri yüksektir.
+ SSD Disk mevcuttur. Performans garanti
+ Shell erişimi ne yazikki :( sunucumuzda özel güvenlik mevcuttur coğu shelleri çaliştirmamaktadır.
+ TR Lokasyon
+ WHM / cPanel
+ Limitsiz web alanı
+ Limitsiz trafik
+ Limitsiz Alt özellikler

aylık 30 tl

gerçektende güzel bir paket ve ucuz düşünürseniz firma üstünden mesaj atabilirsiniz yada skypeden ulaşabilirsiniz

web : www.platiniumserver.com

buda sunucu güvenlik testimiz

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2DQw2ieiKxA

ahmetaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ Uptime değeri yüksektir.
+ SSD Disk mevcuttur. Performans garanti
+ Shell erişimi ne yazikki :( sunucumuzda özel güvenlik mevcuttur coğu shelleri çaliştirmamaktadır.
+ TR Lokasyon
+ WHM / cPanel
+ Limitsiz web alanı
+ Limitsiz trafik
+ Limitsiz Alt özellikler

aylık 30 tl

gerçektende güzel bir paket ve ucuz düşünürseniz firma üstünden mesaj atabilirsiniz yada skypeden ulaşabilirsiniz

web : www.platiniumserver.com

buda sunucu güvenlik testimiz

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2DQw2ieiKxA

Önerinizi not aldım.Sadece bütçeme göre fiyat biraz yüksek.
Diğer seçenekleri de değerlendirdikten sonra gerekirse sizi arayacağım.
Teşekkür ediyorum.
İyi çalışmalar.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatta her zaman anlaşilir :) normalde reseller satişi yapmiyoruz sunucumuzda ekstra bir boşluk var oyüzden size özel bir post attim o boşluguda inş. siz doldurursunuz :)

ahmetaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatta her zaman anlaşilir :) normalde reseller satişi yapmiyoruz sunucumuzda ekstra bir boşluk var oyüzden size özel bir post attim o boşluguda inş. siz doldurursunuz :)

Hayırlısı... :)
Bütçem aylık 10$ civarında. (yurtdışına geçen yıl 120$ ödedim.) Kabaca 20TL/ay diyebilirim. Bu rakamı aşmak istemiyorum. Çünkü ticari bir beklentim yok.
Önümüzdeki dönem SEO çalışmaları yapmayı düşünüyorum. Bu nedenle uptime oranı ve sayfaların yüklenme hızı önemli.
Bir de şunu sorayım: SSL uygulama imkanı var mı? Biliyorsunuz Google bu konuya ağırlık verecek gibi görünüyor.
Teşekkürler.

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlısı... :)
Bütçem aylık 10$ civarında. (yurtdışına geçen yıl 120$ ödedim.) Kabaca 20TL/ay diyebilirim. Bu rakamı aşmak istemiyorum. Çünkü ticari bir beklentim yok.
Önümüzdeki dönem SEO çalışmaları yapmayı düşünüyorum. Bu nedenle uptime oranı ve sayfaların yüklenme hızı önemli.
Bir de şunu sorayım: SSL uygulama imkanı var mı? Biliyorsunuz Google bu konuya ağırlık verecek gibi görünüyor.
Teşekkürler.

Dediginiz fiyatta anlaşabiliriz çünkü makinede ek bir boşluk var nekadar doldursak kar diyebilirim, Aynı zamanda ticari işler bizimde gögüsümüzü kabartir.

Size bir test hosting açayim birkaç deneme yapin beğenirseniz satın alırsınız, SSL uygulama imkanı var lakin bildiginiz üzere ssl için ekstra ip gerekmektedir. İp adresi başına 3 tl'den satın alabilirsiniz,

Şuan bi sürüm güncellemesi ve tema değişikligi yapiyoruz web sitemiz tahmini 4-5 arası online olacak dilerseniz skypeden ulaşabilirsiniz

mail : [email protected]

ahmetaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediginiz fiyatta anlaşabiliriz çünkü makinede ek bir boşluk var nekadar doldursak kar diyebilirim, Aynı zamanda ticari işler bizimde gögüsümüzü kabartir.

Size bir test hosting açayim birkaç deneme yapin beğenirseniz satın alırsınız, SSL uygulama imkanı var lakin bildiginiz üzere ssl için ekstra ip gerekmektedir. İp adresi başına 3 tl'den satın alabilirsiniz,

Şuan bi sürüm güncellemesi ve tema değişikligi yapiyoruz web sitemiz tahmini 4-5 arası online olacak dilerseniz skypeden ulaşabilirsiniz

mail : [email protected]

Tamam, skype kontak daveti gönderdim.

ahmetaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reseller arayışım sonlanmıştır. AtakServers üzerinden yıllık Platinium Server hesabı aldım. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5