İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linux Reseller

RidvanBrkmk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bi adet Linux Resel Paketi Alınacakdır

Bütce : 35 Tl

Boyle Bi Paketi olan hosting firması warmı ?

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
dilerseniz kampanyalı paketimizden Yıllık 55 TL olarak yararlanabilirsiniz ya da eğer bütçem buna uygun değil diyorsanız bana özel mesaj atarsanız size Aylık ödemeli başka paketler sunabilirim.

RS555 - Reseller Hosting Tanışma Paketi
Türkiye lokasyon - Linux Reseller hosting, 5GB Disk Alanı, 55GB Aylık Trafik, Sınırsız site barındırma ve sınırsız alt özelliklerle birlikte ilk yıl sadece 55TL!

logo.png

E-Mail Adresimiz: [email protected]
Şirket Ünvanı: Güzel Net İnternet Bilgisayar ve Eğ. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
Adresimiz: Mimar Sinan Mh. Yedpa Tic. Mer. G Caddesi No: 273AS Ataşehir/İSTANBUL
Telefonumuz: (216) 575 37 55
Fax: (216) 574 48 54

Vergi Dairesi: Kozyatağı Vergi Dairesi
Vergi No: 4530670927
Ticaret Odası: İstanbul Ticaret Odası
Ticaret Sicil No: 824996

www.guzel.net.tr

RidvanBrkmk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
dilerseniz kampanyalı paketimizden Yıllık 55 TL olarak yararlanabilirsiniz ya da eğer bütçem buna uygun değil diyorsanız bana özel mesaj atarsanız size Aylık ödemeli başka paketler sunabilirim.

RS555 - Reseller Hosting Tanışma Paketi
Türkiye lokasyon - Linux Reseller hosting, 5GB Disk Alanı, 55GB Aylık Trafik, Sınırsız site barındırma ve sınırsız alt özelliklerle birlikte ilk yıl sadece 55TL!

logo.png

E-Mail Adresimiz: [email protected]
Şirket Ünvanı: Güzel Net İnternet Bilgisayar ve Eğ. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
Adresimiz: Mimar Sinan Mh. Yedpa Tic. Mer. G Caddesi No: 273AS Ataşehir/İSTANBUL
Telefonumuz: (216) 575 37 55
Fax: (216) 574 48 54

Vergi Dairesi: Kozyatağı Vergi Dairesi
Vergi No: 4530670927
Ticaret Odası: İstanbul Ticaret Odası
Ticaret Sicil No: 824996

www.guzel.net.tr

Hocam pelki inanmasınız sizin web sitenize bakıyodum ve Yılık 55 Tl paketi almayı düşünüyorum ama iki sorum olcakdı .

Benim başka bir firmada reseller paketim var onların taşıma işini ücretlimi yoksa ücretsizmi yaparsınz ?

Diger sorumda hocam şuan calısdıgım firmada zamanla gorevi ( bir forum kurdugum zaman emaile gitmiyor ) yane Crom sorunu ?

Turhost'a bakabilirsin gayet iyi fiyatlar. 25 Lira galiba en düşük paket.

aylıkdır hocam o Yılık olan yokmu ?

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam pelki inanmasınız sizin web sitenize bakıyodum ve Yılık 55 Tl paketi almayı düşünüyorum ama iki sorum olcakdı .

Benim başka bir firmada reseller paketim var onların taşıma işini ücretlimi yoksa ücretsizmi yaparsınz ?

Diger sorumda hocam şuan calısdıgım firmada zamanla gorevi ( bir forum kurdugum zaman emaile gitmiyor ) yane Crom sorunu ?

Site taşımalarınızı ücretsiz olarak biz yapıyoruz. Diğer sorununuza gelirsek eski firmanızdaki sunucu PHP Mail özelliği kapalı olabilir ama sunucularımızda bu özellik açıktır ve eğer yine sorun yaşarsanız smtp aracılığıyla maillerinizi üyelerinize gönderebilirsiniz. Başka sorunuz varsa yine bana özel mesajla ulaşabilirsiniz :)

serdar5884

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostgator' u incelenenizi tavsiye ederim, sunduğu avantajlara göre gayet iyi fiyatlara bulabilirsiniz, tavsiye ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5