İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linux'la (Özgür Yazılımlar) İş Proje Bazlı Çalışacak Arkadaşlar

handmade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Değerli arkadaşlar,
3 yıldır tamamen Linux a geçmiş bir grişimci olarak webpazar.biz adlı iş proejemizle Özgür Yazılım Çözümleri sunmak için olarak başlangıçta serbest olarak iş ve proje bazlı çalışack her seviyeden Özgür Yazılım kullanıcısı arkadaşlar arıyorum

İlke olarak sadece Özgür Yazılımları kullanarak çözümler üreten bir iş kurmak amacıyla webpazar.biz i kurdum. Başlangıç olarak iş ve proje bazlı çalışacak ve yine benim kurduğum 4 yıllık mail grubu geçmişi Penguen Team adıyla bir ekip kurmaya çalışıyorum.

Amacım 5 ay sonra sadece Özgür Yazılımlarla web tasarımı, hosting, ev-ofis kullanıcısı çözümleri üreten bir şirkete dönüşecek bir çalışma yapmak. Bu amaçla kendime ait olan ve sadece özgür yazılım kullanılarak yapılan sitelerimizi(web sitemizde görebilirsiniz)referans olarak kullanarak bu yola koyulmak ve bir serbest iş proje bazlı çalışacak Penguen Team ile bashsettiğim çözümleri insanlara sunmak istiyorum

Bu amaçla GİMP kullanıcısı grafiker, PHP-MYSQL kodcusu ve web tasarımcısı, ve SUSE başta olmak üzre LINUX İşletim Sistemi Operatörleri ve LINUX Ağ Çözümleri üretecek ekip arkadaşları arıyorum. Her seviyeden arkadaş iletişime geçebilir bizimle. Önemli olan ilkeli olmak, dürüstlük ve inançlı çalışmak

Yerel ve global ölçekte çok önemli sayılabilecek web projelerimiz bulunmaktadır. Bunları yapmak ve iyi bir ekibe ihtiyaç var. webpazar.biz ismi aslında çok önemli bir web projemizin ismi, fakat başlangıç olarak bu ismin avantajlarını kullanmak için bu isimle başlıyoruz.

Bizimle çalışan Penguen Team bireyi herkes hosting, web sitesi dahil tüm satışlardan komisyonda alacak.

Benimle özel sitedeki mail adresimizden forumdaki maila adresimizden iletişim kurabilirsiniz. Teşekkürler

webpazar.biz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5