İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Linuxta Yazıcı tanıtımı

Y

yambaxx

Misafir
Herkese merhaba,
Bende RH9 kurulu bi makina var ve bu makinaya usb üzerinden HP3550 deskjet marka yazıcı bağlamam gerekiyordu ama yazıcı listesinde hp'nin yazıcıları arasında bu modeli bulamadım,Google'da arattım sonuç bulamadım,derken bir arkadaş tarafından gönderilen mail'den bi adres aldım oradan HP-DeskJet_3550-hpijs.ppd adlı bi dosya geldi,ama bu dosyayı makinaya nasıl kuracağımı bilmediğim için,windows'taki gibi çalıştır dedim olmadı yada oldu ben fark edemedim çünkü printer listesine benim printer yine eklenmedi,sonra terminalde çalıştır dedim yine olmadı,buseferde makinaya ara deyip, *.ppd diye arattırdım sonrada bulduğu diğer ppd uzaantılı dosyaların arasına koydum (sürü psikolojisi belki işe yarar diye)yine olmadı,olmadı.Bu yüzden bu foruma başvuruyorum bilgisi olan yada nereden bu bilgiye ulaşabileceğimi söyleyebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim,umarım bende size bir gün bi iyilik yapabilirim....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi