İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"lisans" nikli üye hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

iyinet'e de üye olan lisans adlı arkadaşa bir script yazdırdık.İstediğimiz gibi yaptı herşey güzeldi fakat anlaşmamıza göre bize destek vermeye devam edecekti.çünkü script botluydu.Bot çalışmayınca sitenin hiç bir anlamı olmuyordu.

Bot iki gün sonra bozuldu yani bizim bot için verdiğimiz bütün para hibe oldu.
Kendisine defalarca msj atmamıza rağmen bi şekilde geçiştirdi.Hatta para isterse onu da vermeyi kabul ettik.ne msn online oldu ne de site üzerinden destek verdi.

Kendisi bu yazıyı okursa bir cevap bekliyorum.
Biz fakir insanlarız.Kendisi bu şekilde çok para kazanıyor olabilir ama bizim verdiğimiz o parayı kazanamamız hiç kolay olmuyor.

Diyeceğim o ki sizde kazık yemeyin.ALdığım maaşın üçte ikisini vererek yaptırdığım script şuan çalışmıyor ve madur durumdayım.

bilginiz olsun.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben iyi iş yapıyorum fiyatım da yüksek olur diyen arkadaşlar eklemesin fazla bir bütçem yok.

Yaparım diyenler lütfen eklesin.

belli ki iyi iş yapıyorum diyen değil de yaparım diyen eklemiş :) bir laf vardır, ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye...

LeXMaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olayın şahidi benim hatta lisansla temasa geçip konuyu anlatan anlaşmanın ne şartlarda olacağını soylen benim lisans her türlü desteği vereceğini soylemesine rağmen hiçbir destek gelmedi o kadar ona botun önemli olduğunu yoksa sitenin bir önemi kalmayacağını belirtik kabul etti sonuçta coder o neyin nasıl olacağını bilen ve incele o kendisine incele onay ver dedik evet dedi ama sonuç ortada üstelik bu konuyu 9 ay sonra açıyoruz sabrımızı siz düşünün kendisi bir açıklama yapar umarım

Not: Kendisiyle iş yapcaklara tavsiyem verilen sözlerin hiçbir önemi yok lisans için

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisine ulaşabildik ve isteklerimizi yerine getirdi.
konu silinebilir.
Teşekkürler

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bizde başka bir arkadaşa bot yazdırdık ( programcı olmamıza rağmen :D ) adam destek veririm dedi kayboldu bende oturdum yeniden kendim yazdım. Güya zaman yoktu işlerin sıkışık zamanında o meslektaş faydalansın istemiştik.

Neyse anlaştığınıza memnun oldum ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5