İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lisanslı Antivirüs Programı

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@angeleo
bende normalde kullanmıyordum fakat outlook kullanmaya başladığımdan beri spam mail geliyor ve bir çoğu virüslü maiilerin bu yüzden yüklemek zorunda kaldım. :(

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İşte Nod32 ile o yavaşlamalar, çökmeler olmuyor. Gerçekten hıza pek fazla etkisi de olmuyor. Farklı bir program diliyle yazılmış ancak ben hatırlayamadım...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Kaspersky korumada bence en iyisi ama sistemimi yormasın diyosan nod32'yi tavsiye ederim

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
norton antibiyotik gibi virüsleri yok eder ama senide yorar:D

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Norton mu ? =). illellah dedirten program. Gereksiz kasışlarıyla ünlü. ADSL modeminle bile arana giren bir yazılım uzakdur! uzak!

SwashbuckLer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nortonu tavsiye etmem yapılan yorumlardada arkadaşlar açıkça belirtmişler saten sistemi kasan bir program. Bunun yerine lisanslı kaspersky 7.0 kullanmanı tavsiye ederim .
Buna ek olarakta pcni haftada bir ad-aware programı ile taratırsan hd bozulana kadar bir sıkıntı yaşamayacaksın

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sene kadar NORTON ile seviyeli bir beraberlik yaşamıştım. :D Yaklaşık 1.5 senedir de NOD32'ciyim. NORTON'u niye bu kadar savunduğumu halen anlamıyorum, nasıl da kasıyordu bilgisayarı... NOD32 hem kasmıyor, hem çok başarılı, hem de lisans ücreti oldukça ideal. Şubat ayında 45 YTL civarında bir fiyata almıştım sitelerinden. Bu aralar daha da düştüydü galiba fiyatı, bir kaç yerde denk geldimdi...

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
nod32 tek gecerim ne nortonu :)
celeron 300 makineye bile kurdum tıkır tıkır calıştı :D

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ara ara değişiklik iyi oluyor. Şimdiye kadar bir virüs programını kaldırıp başkasını kurduğumda bir iki böcek bulmadığı olmadı gibi birşey. Dönem dönem birbirlerine üstünlükleri oluyor. Panda antivirüs başa çıkılamayan durumlarda her zaman problemi çözdü. Yardım çağrılarında kullanmak üzere her zaman panda bulundururum. Bununla birlikte birkaç yıldır favorim kaspersky ama lisansı bitsin diye sabırsızlanmaya başladım.
Bu konuya yazma sebebim, antivirüs programlarının fiyatları yukarı doğru tırmanışı hala tamamlamadı. Bence yıllık bazda bu fiyatlar gerçekten yüksek.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bende yeni prevx antivirüs ün bayiliği aldım :D isteyen olursa 30 YTL den verebilirim banka eft posta havalesi vs. kabul edilir.

Bence iki üç sene içerisinde ilk üçe girecek programlardan bir tanesi.

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
antivirus programlarıın karşılaştırılmasıyla ilgili profesyonel bir kaynak var mı bildiğiniz?

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaspersky öneriyorum ama sırf kaspersky' a yönelik yazılmış spywareler var...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5